INGBank Mobile – aktualizacja programu

Aplikacje

Parę godzin temu do Google Play trafiła zaktualizowana wersja popularnego wśród klientów ING programu do obsługi kont osobistych. Zmiany są dość duże i zostały one przeprowadzone po badaniu opinii wśród osób korzystających z usług banku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Cóż zatem zmieniło się w nowej wersji? Przede wszystkim użytkownicy otrzymali dostęp do możliwości zlecenia przelewów na dowolne rachunki do kwoty nie przekraczającej 500 złotych na dzień. Ponadto od teraz z poziomu aplikacji mamy możliwość doładować swój telefon komórkowy, a także przejrzeć transakcję z ostatnich 3 miesięcy i zlecić ponowne wykonanie przelewu. Ostatnimi nowościami przedstawionymi przez producenta aplikacji jest możliwość zresetowania oraz nadania kodu PIN do aplikacji za pomocą systemu bankowości elektronicznej ING BankMobile, a także drobne poprawki optymalizacyjne.

W tym momencie wcześniej odczuwalne braki zostały już uzupełnione. Jeżeli korzystacie z tego programu zalecamy jego aktualizację.

Źródło: Informacja Prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x