INGBank Mobile – aktualizacja programu

Cezary Zapała Aplikacje 2012-09-17

Parę godzin temu do Google Play trafiła zaktualizowana wersja popularnego wśród klientów ING programu do obsługi kont osobistych. Zmiany są dość duże i zostały one przeprowadzone po badaniu opinii wśród osób korzystających z usług banku.

Cóż zatem zmieniło się w nowej wersji? Przede wszystkim użytkownicy otrzymali dostęp do możliwości zlecenia przelewów na dowolne rachunki do kwoty nie przekraczającej 500 złotych na dzień. Ponadto od teraz z poziomu aplikacji mamy możliwość doładować swój telefon komórkowy, a także przejrzeć transakcję z ostatnich 3 miesięcy i zlecić ponowne wykonanie przelewu. Ostatnimi nowościami przedstawionymi przez producenta aplikacji jest możliwość zresetowania oraz nadania kodu PIN do aplikacji za pomocą systemu bankowości elektronicznej ING BankMobile, a także drobne poprawki optymalizacyjne.

W tym momencie wcześniej odczuwalne braki zostały już uzupełnione. Jeżeli korzystacie z tego programu zalecamy jego aktualizację.

Źródło: Informacja Prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x