Rovio oficjalnie zapowiada Bad Piggies

Aplikacje

badpiggies-logoOd jakiegoś czasu studio Rovio, które zasłynęło dzięki popularnej grze Angry Birds, częstuje nas kolejnymi porcjami informacji na temat swojej nowej produkcji. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie, że jej tematem będzie konflikt między wściekłymi ptakami i zielonymi świniami, a tytuł nowej gry brzmi Bad Piggies. Jej premiera w Sklepie Play będzie miała miejsce już 27 września bieżącego roku, jednak wciąż nie znamy głębszych szczegółów dotyczących rozgrywki.

Rovio zapewnia, że w grze nie będziemy wystrzeliwać niczego z procy, więc będziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z zupełnie świeżym pomysłem. Jak sądzicie, na czym będzie polegać zabawa w Bad Piggies? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x