badpiggies-logoOd jakiegoś czasu studio Rovio, które zasłynęło dzięki popularnej grze Angry Birds, częstuje nas kolejnymi porcjami informacji na temat swojej nowej produkcji. Dziś dowiedzieliśmy się oficjalnie, że jej tematem będzie konflikt między wściekłymi ptakami i zielonymi świniami, a tytuł nowej gry brzmi Bad Piggies. Jej premiera w Sklepie Play będzie miała miejsce już 27 września bieżącego roku, jednak wciąż nie znamy głębszych szczegółów dotyczących rozgrywki.

Rovio zapewnia, że w grze nie będziemy wystrzeliwać niczego z procy, więc będziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z zupełnie świeżym pomysłem. Jak sądzicie, na czym będzie polegać zabawa w Bad Piggies? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: androidcentral.com 
Piotr Andrzejewski