Zakupy dla wielu są już prawdziwym hobby, które daje mnóstwo przyjemności i bez którego nie można żyć. Niezależnie od tego, czy jesteście uzależnieni od shoppingu, czy też szukacie atrakcyjnych ofert w swojej okolicy, niezwykle pomocna okaże się dla Was aplikacja PromoHunter, która niedawno trafiła do sklepu Google Play. Pozwala ona na szybki dostęp do sporej listy najciekawszych promocji organizowanych przez sklepy znajdujące się niedaleko nas.

Po uruchomieniu PromoHunter wyświetlana jest lista losowo wybranych produktów, które mogą nas zainteresować. Przy każdym z nich znajduje się konkretna informacja o cenie oraz nasza odległość od sklepu oferującego wybraną przecenę.

Aplikacja pozwala na kilka różnych sposobów wyszukiwania interesujących nas ofert. Wszystkie produkty w PromoHunter zostały posegregowane w ponad trzydziestu różnych kategoriach, więc odnalezienie konkretnej promocji jest stosunkowo łatwe. Mamy też do dyspozycji tradycyjną wyszukiwarkę, w której poza poszczególnymi produktami możemy wyszukiwać też całe oferty określonych sklepów, w których lubimy robić zakupy.

Gdy odnajdziemy już przeceniony produkt, który najbardziej nam odpowiada, to PromoHunter daje nam do wyboru kilka ciekawych możliwości. Możemy z poziomu aplikacji uruchomić nawigację do sklepu, w którym odbywa się promocja, bądź też polubić ją na Facebooku. Program prezentuje też produkty podobne do wybranego przez nas, a jeżeli istnieje taka możliwość, to wyświetla też listę różnych sklepów, w których znajdziemy tę samą ofertę.

Interfejs programu jest bardzo prosty i intuicyjny, więc z jego obsługą poradzą sobie niemal wszyscy użytkownicy Androida. Negatywny wpływ na czytelność wyświetlanych informacji ma tło, na którym znajdują się delikatne, czerwone paski. Czasem przeszkadzają one podczas korzystania z aplikacji i wyglądałoby to lepiej, gdyby twórcy zdecydowali się na zastosowanie jednorodnego, białego tła.

Aplikacja PromoHunter jest niezbędnym narzędziem dla osób namiętnie wyszukujących promocji, lecz docenią ją również użytkownicy okazyjnie chodzący na zakupy. Już w chwili obecnej ilość różnych ofert dostępnych w programie jest całkiem spora i jesteśmy pewni, że z czasem zwiększy się jeszcze bardziej. W każdej kategorii można znaleźć kilkadziesiąt produktów z precyzyjną informacją o cenie, a jeżeli połączymy to z szybkim dostępem do listy adresów sklepów oferujących tę samą rzecz, to dzięki PromoHunter jesteśmy w stanie w łatwy i szybki sposób zaplanować swoje zakupy przy użyciu naszego smartfona z Androidem. Dużą zaletą jest również to, że aplikacja jest dostępna w Google Play całkowicie za darmo i podczas korzystania z niej nie jesteśmy zmuszani do oglądania niechcianych reklam. Zapraszamy więc do pobrania PromoHunter i nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami z użytkowania aplikacji.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).