Taxity z funkcją zamawiania jedzenia

Aplikacje

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jeżeli zamawiamy coś przez telefon to zapewne jest to albo taksówka albo jedzenie. Autorzy Taxity zdając sobie z tego sprawę stworzyli aplikację, która początkowo oferowała dostęp do około 100 firm przewozowych zlokalizowanych w 210 miastach. W ostatniej aktualizacji postanowili jednak rozszerzyć jej funkcjonalność o bazę lokali gastronomicznych, dzięki czemu każdy użytkownik może zamówić o każdej porze jedzenie nie znając numerów telefonów czy menu poszczególnych restauracji. Program udostępnia bazę prawie 20 tysięcy lokali z czego ponad 200 umożliwia zamówienie pożywienia online. Dzięki czemu od teraz za pomocą jednej aplikacji będziemy w stanie zarówno dotrzeć pod konkretny adres, ale i również zamówić jedzenie.

Korzystacie z Taxity na co dzień? Co sądzicie o nowej funkcjonalności?

Źródło: Taxity

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x