im_-logo

Na smartfony, tablety i inne urządzenia z Androidem dostępnych jest całkiem sporo przeróżnych komunikatorów, począwszy od klientów sieci Jabber na Skype kończąc. Jeśli jednak nie chcecie instalować masy aplikacji, warto wypróbować program IM+, łączący wiele serwisów i protokołów. Produkt Shape Services doczekał się właśnie aktualizacji do wersji 6.3. W changelogu możemy znaleźć informacje o kilku poprawkach, takich jak:

obniżone zużycie energii

-kolejka wysyłanych wiadomości aktywowana w przypadku braku dostępu do sieci

-nowe serwisy: mig33, SINA Wiebo, Mamba.ru i Fetion

-zabezpieczenie hasłem

-grupowanie listy kontaktów w oparciu o serwisy

-podgląd zawartości linków w rozmowach

-import ustawień i kont z IM+ do IM+ Pro

-opcja wyłączenia powiadomień dla AOL i AIM

im_-all-in-one-messenger 

Jeżeli macie na uwadze porządek na dysku Waszego smartfona, program powinien sprawdzić się idealnie. Możecie pobrać go tutaj.

Źródło: androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.