ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Mobilne CB od NaviExpert i promocja na abonament

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Aplikacje

Producent NaviExpert w swoim flagowym produkcie udostępnił nową funkcjonalność jaką jest mobilne CB. Od teraz użytkownicy wersji operatorskich aplikacji (abonenci sieci T-Mobile, Plus, Play oraz Orange) mają możliwość zgłaszania i odbierania w czasie rzeczywistym informacji o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych oraz niebezpiecznych miejscach. W chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej wysyłana jest do wszystkich użytkowników NaviExpert w okolicy.

Ponadto posiadacze wersji operatorskiej aplikacji otrzymali również dostęp do asystenta pasa ruchu, o którym wspominaliśmy w tym artykule: https://android.com.pl/news/programy/4169-naviexpert-z-asystentem-pasa-ruchu.html, a także w tym https://android.com.pl/news/programy/4313-intuicyjny-naviexpert-80-z-cb-i-asystentem-pasa-ruchu.html.

Jak mówi Paweł Kozłowski, Prezes NaviExpert:

„Zwłaszcza teraz, szczególnie na trasach prowadzących do popularnych miejscowości wakacyjnych, możemy liczyć na wzmożone kontrole drogowe. Korzystające z potencjału społeczności kierowców CB nie tylko pomoże nam uchronić się przed mandatami, ale także poprawi nasze bezpieczeństwo. Jak w przypadku wszystkich aplikacji społecznościowych – im więcej osób będzie aktywnie korzystać z aplikacji, tym bardziej będzie ona wartościowa dla użytkowników. Dlatego serdecznie namawiam do tego, by nie tylko stosować się do ostrzeżeń innych kierowców, które pojawiają się na ekranie telefonu podczas podróży, ale także by samodzielnie je zgłaszać.”

Aplikacja dostępna jest zarówno dla osób korzystających z ofert abonamentowych, jak również z telefonu na kartę. Więcej informacji można znaleźć pod poniższymi linkami:

http://www.naviexpert.pl/orange

http://www.naviexpert.pl/play

http://www.naviexpert.pl/plus

http://www.naviexpert.pl/t-mobile

Ponadto producent przygotował promocję dla osób zainteresowanych zakupem dwuletniego abonamentu NaviPlan Polska i Europa. Użytkownicy, którzy zamówią powyższy pakiet mogą to zrobić z 50 złotowym rabatem. Koszt jego wynosi aktualnie 149 złotych. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.naviexpert.pl/zakup-naviplan-polska-i-europa.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy