Mobilne CB od NaviExpert i promocja na abonament

Aplikacje

Producent NaviExpert w swoim flagowym produkcie udostępnił nową funkcjonalność jaką jest mobilne CB. Od teraz użytkownicy wersji operatorskich aplikacji (abonenci sieci T-Mobile, Plus, Play oraz Orange) mają możliwość zgłaszania i odbierania w czasie rzeczywistym informacji o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych oraz niebezpiecznych miejscach. W chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej wysyłana jest do wszystkich użytkowników NaviExpert w okolicy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ponadto posiadacze wersji operatorskiej aplikacji otrzymali również dostęp do asystenta pasa ruchu, o którym wspominaliśmy w tym artykule: http://android.com.pl/news/programy/4169-naviexpert-z-asystentem-pasa-ruchu.html, a także w tym http://android.com.pl/news/programy/4313-intuicyjny-naviexpert-80-z-cb-i-asystentem-pasa-ruchu.html.

Jak mówi Paweł Kozłowski, Prezes NaviExpert:

„Zwłaszcza teraz, szczególnie na trasach prowadzących do popularnych miejscowości wakacyjnych, możemy liczyć na wzmożone kontrole drogowe. Korzystające z potencjału społeczności kierowców CB nie tylko pomoże nam uchronić się przed mandatami, ale także poprawi nasze bezpieczeństwo. Jak w przypadku wszystkich aplikacji społecznościowych – im więcej osób będzie aktywnie korzystać z aplikacji, tym bardziej będzie ona wartościowa dla użytkowników. Dlatego serdecznie namawiam do tego, by nie tylko stosować się do ostrzeżeń innych kierowców, które pojawiają się na ekranie telefonu podczas podróży, ale także by samodzielnie je zgłaszać.”

Aplikacja dostępna jest zarówno dla osób korzystających z ofert abonamentowych, jak również z telefonu na kartę. Więcej informacji można znaleźć pod poniższymi linkami:

http://www.naviexpert.pl/orange

http://www.naviexpert.pl/play

http://www.naviexpert.pl/plus

http://www.naviexpert.pl/t-mobile

Ponadto producent przygotował promocję dla osób zainteresowanych zakupem dwuletniego abonamentu NaviPlan Polska i Europa. Użytkownicy, którzy zamówią powyższy pakiet mogą to zrobić z 50 złotowym rabatem. Koszt jego wynosi aktualnie 149 złotych. Więcej informacji znajduje się na stronie http://www.naviexpert.pl/zakup-naviplan-polska-i-europa.

Źródło: informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x