Jedna z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play doczekała się aktualizacji, która obok kilku mniejszych zmian przynosi jedną znaczącą, na którą wielu użytkowników czekało z niecierpliwością od dawna.

Listonic, bo o tym programie jest mowa od teraz pozwala na użytkowanie bez konieczności rejestracji. Dotychczasowe rozwiązanie było dla wielu osób niepraktyczne, ponieważ użytkownicy nie chcieli dokonywać kolejnej rejestracji na kolejnej stronie. Nie były dla nich również istotne funkcjonalności, które wiązały się z rejestracją (np. synchronizacja list zakupów), a sam fakt jej konieczności zniechęcał część z nich do korzystania z niej. Na szczęście osoby, które wstrzymywały się z pobraniem programu z tego powodu mogą już go zainstalować. Aplikacja pozwala na korzystanie z większości opcji w tym trybie oprócz współdzielenia list i synchronizacji).

Czy ta zmiana Was zainteresuje i spowoduje, że pobierzecie ten program, czy raczej nie interesują Was tego typu aplikacje? Piszcie w komentarzach.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.