Dead Trigger już dostępny w Google Play

Aplikacje

dead-trigger
Jeszcze dziś informowaliśmy Was o promocji na gry autorstwa czeskiego studia Madfinger Games. Tak udane tytuły, jak Samurai II: Vengance, czy Shadowgun dostępne są w przecenie za niecałe 4 zł. Przed chwilą do Google Play trafiła najnowsza gra stworzona przez Madfinger Games, która była zapowiadana już jakiś czas temu i nosi tytuł Dead Trigger. Również ona oferowana jest w okazyjnej cenie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przypomnijmy, że jest to efektowna strzelanka, w której wcielamy się w bohatera, który jest jednym z ostatnich ludzi na Ziemi. Tajemniczy wirus spustoszył cały świat i zamienił jego mieszkańców w krwiożercze zombie. Naszym zadaniem jest utrzymać się jak najdłużej przy życiu i wytrzymać napór kolejnych fal umarlaków. Całość została okraszona przepiękną oprawą graficzną z licznymi efektami wizualnymi i rozbudowanym systemem fizyki. Dead Trigger jeszcze lepiej prezentuje się na urządzeniach wyposażonych w układ NVIDIA Tegra i oferuje wiele dodatkowych usprawnień graficznych. 

Zachęcamy do pobierania nowej produkcji studia Madfinger Games. Co sądzicie na temat Dead Trigger? Czy podoba się Wam ten tytuł i czy ma on szansę powielić sukces gry Shadowgun? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

{youtube}HpzkCTe76Bc{/youtube}
źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x