dead-trigger
Jeszcze dziś informowaliśmy Was o promocji na gry autorstwa czeskiego studia Madfinger Games. Tak udane tytuły, jak Samurai II: Vengance, czy Shadowgun dostępne są w przecenie za niecałe 4 zł. Przed chwilą do Google Play trafiła najnowsza gra stworzona przez Madfinger Games, która była zapowiadana już jakiś czas temu i nosi tytuł Dead Trigger. Również ona oferowana jest w okazyjnej cenie.
Przypomnijmy, że jest to efektowna strzelanka, w której wcielamy się w bohatera, który jest jednym z ostatnich ludzi na Ziemi. Tajemniczy wirus spustoszył cały świat i zamienił jego mieszkańców w krwiożercze zombie. Naszym zadaniem jest utrzymać się jak najdłużej przy życiu i wytrzymać napór kolejnych fal umarlaków. Całość została okraszona przepiękną oprawą graficzną z licznymi efektami wizualnymi i rozbudowanym systemem fizyki. Dead Trigger jeszcze lepiej prezentuje się na urządzeniach wyposażonych w układ NVIDIA Tegra i oferuje wiele dodatkowych usprawnień graficznych. 

Zachęcamy do pobierania nowej produkcji studia Madfinger Games. Co sądzicie na temat Dead Trigger? Czy podoba się Wam ten tytuł i czy ma on szansę powielić sukces gry Shadowgun? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.


źródło: phandroid.com