ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

TVN Meteo już w Google Play

Autor: Jarosław Biały Kategoria: Aplikacje

W Google Play pojawiła się ostatnio kolejna aplikacja od stacji telewizyjnej TVN. Po TVN Playerze, który całkiem dobrze radzi sobie konkurując z popularną Iplą, przyszedł czas na informacje pogodowe. To co jest widoczne na pierwszy rzut oka w TVN Meteo, to bardzo ładna oprawa graficzna, która wielu osobom może przypaść do gustu. Meteo posiada większość funkcji charakterystycznych dla tego typu programów. Nie odbiega funkcjonalnością od innych znanych i popularnych aplikacji.

Według informacji w Google Play możemy sprawdzić prognozy dla ponad 80 000 miejscowości w Polsce i na świecie. Na pewno spodoba się to osobom podróżującym w kraju, jak i za granicą. Z łatwością będą mogli sprawdzić jakie ubrania zabrać na wyjazd. Teoretycznie mamy również możliwość skorzystania z pogody długoterminowej, która wyprzedza matkę naturę, aż o 15 dni. Podchodziłbym jednak do tego z dużym dystansem, gdyż pogoda lubi „płatać figle” i często prognozy nie sprawdzają się nawet na jeden dzień naprzód.

Mimo wszystko polecam tę aplikację. Jedynym minusem jest brak widżetu, który jest najlepszym dobrodziejstwem naszych mobilnych pogodynek. Tak jak nie każdy lubi błyskawice za oknem, to większość zachwyca się nimi na ekranie naszego smartfona. Miejmy nadzieję, że twórcy szybko nadrobią zaległości i będziemy mieli kolejną bardzo ciekawą alternatywną aplikację dostarczającą większości danych meteorologicznych.

Aplikacja jest darmowa i możecie ją pobrać z Google Play.

Sprawdź najnowsze wpisy