Wszyscy fani Wściekłych Ptaków mogą już zagrać w najnowszą odsłonę Angry Birds Seasons. Tym razem Rovio udostępniło aż trzydzieści nowych map (ostatnio producent dodawał do gry po dziesięć nowych poziomów), które wprowadzą nas w wakacyjny klimat. Nowy pakiet plansz nazwano Piglantis.

Sama aktualizacja nie przynosi nam jedynie nowych plansz. Zmieniła się również forma rozrywki. Od teraz wściekłe ptaki potrafią również pływać! Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy atakować świń tylko z góry, ale możemy (a nie raz musimy) robić to zarówno od dołu, ponieważ po wynurzeniu ptaki nie tracą nic ze swoich właściwości. Dodatkowo producent dodał nową ścieżkę dźwiękową, która przypomina klimatem mityczną Atlandtydę.

Co sądzicie o zmianie trybu gry? Od teraz możemy grać już pod wodą, na powierzchni i kosmosie. Ciekawe czym jeszcze będzie się starało Rovio zaskoczyć nas w przyszłości.

źródło: Rovio

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.