ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dead Trigger – nowość od twórców Shadowgun

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Aplikacje

deadtrigger

Już wkrótce do Google Play trafi nowa gra autorstwa Madfinger Games – Dead Trigger. Po sukcesie, jaki osiągnął Shadowgun zdecydowano się wypuścić kolejną strzelankę, lecz tym razem kontrolujemy naszą postać z widoku pierwszej osoby, co ma wpłynąć na zwiększenie doznań płynących z rozgrywki. Dead Trigger, tak jak Shadowgun, ma posiadać niezwykle atrakcyjną oprawę graficzną, a studio Madfinger Games po raz kolejny pragnie wyznaczać standardy w świecie mobilnych gier. Twórcy gwarantują, że Dead Trigger zdecydowanie będzie się wyróżniać spośród dostępnych dotąd tytułów i zapewni nam rozrywkę na najwyższym poziomie.

Akcja osadzona jest w czasach u zmierzchu znanej nam cywilizacji. Świat w grze został zdominowany przez tajemniczą infekcję, zmieniającą ludzi w zombie. Jedynie nieliczni zdołali się przed nią uchronić, lecz wygląda na to, że mimo wszystko ich dni są policzone. Zadaniem gracza jest pokonać inwazję umarlaków za pomocą szerokiego arsenału dostępnych środków. Fabuła może nie jest szczególnie skomplikowana, ale tak jak w innych grach tego rodzaju pełni ona wyłącznie drugorzędną rolę. Najważniejsza będzie grywalność, i to właśnie ona zadecyduje o tym, czy Dead Trigger osiągnie sukces.

dead trigger_01

Na podstawie pierwszych zwiastunów możemy stwierdzić, że nowa gra Madfinger Games zdecydowanie nie jest kierowana do najmłodszych odbiorców i przelewa się w niej hektolitry krwi. Poza tym trzeba przyznać, że prezentuje się ona co najmniej nieźle, a rozgrywka jest niezwykle szybka. Dead Trigger zostanie również wypuszczony w specjalnej wersji dedykowanej dla urządzeń z układem Tegra 3. Tak jak w przypadku Shadowgun od zwykłej gry będzie się ona różnić bardziej dopracowanymi i dokładniejszymi teksturami oraz kilkoma dodatkowymi efektami, wśród których mają znaleźć się: naturalna fizyka postaci, wolumetryczna mgła, odbicia światła i realistyczne zachowanie się wody i płynów.

Co sądzicie o nowej propozycji studia Madfinger Games? Czy Dead Trigger ma szansę odnieść sukces? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach. 

źródło: informacja prasowa 

Sprawdź najnowsze wpisy