hbo_logo

 

Niezaprzeczalną zaletą tabletów jest ich dużo większy niż w przypadku smartfonów ekran, przez co świetnie nadają się one do oglądania filmów wideo – zwłaszcza w podróży. Częstym zastosowaniem tych urządzeń jest oglądanie materiałów z popularnych serwisów, takich jak YouTube, ipla czy TVN. Już niedługo w pełni kompatybilna z tabletami będzie także aplikacja od HBO.

W tym momencie program HBO Go, dający dostęp do ponad 1400 materiałów, działa na smartfonach z Androidem, nawet na tych z Ice Cream Sandwich 4.0.4. O ile na smartfonach jest ona dobrze wspierana, nadal brak jej obsługi tabletów. Jednak już niedługo ten fakt ma się radykalnie zmienić.

Home Box Office, wydawca aplikacji, zapewnia, że trwają zacięte prace związane z przygotowaniem programu do dużych ekranów w tabletach, w tym także dla tabletu Kindle Fire. Developerzy proszą o śledzenie rozwoju programu, bowiem aktualizacja pojawić ma się już na początku lata.

Już pod koniec czerwca użytkownicy powinni mieć możliwość oglądania szerokiej gamy wideo od HBO na ich pięknych ekranach tabletów.

Czy ktoś z Was będzie zainteresowany uaktualnionym programem od Home Box Office, gdy ten pojawi się za jakiś czas?

Źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.