HBO Go z optymalizacją dla tabletów już niedługo

1 minuta czytania
Komentarze
hbo_logo

Niezaprzeczalną zaletą tabletów jest ich dużo większy niż w przypadku smartfonów ekran, przez co świetnie nadają się one do oglądania filmów wideo – zwłaszcza w podróży. Częstym zastosowaniem tych urządzeń jest oglądanie materiałów z popularnych serwisów, takich jak YouTube, ipla czy TVN. Już niedługo w pełni kompatybilna z tabletami będzie także aplikacja od HBO.

W tym momencie program HBO Go, dający dostęp do ponad 1400 materiałów, działa na smartfonach z Androidem, nawet na tych z Ice Cream Sandwich 4.0.4. O ile na smartfonach jest ona dobrze wspierana, nadal brak jej obsługi tabletów. Jednak już niedługo ten fakt ma się radykalnie zmienić.

Home Box Office, wydawca aplikacji, zapewnia, że trwają zacięte prace związane z przygotowaniem programu do dużych ekranów w tabletach, w tym także dla tabletu Kindle Fire. Developerzy proszą o śledzenie rozwoju programu, bowiem aktualizacja pojawić ma się już na początku lata.

Już pod koniec czerwca użytkownicy powinni mieć możliwość oglądania szerokiej gamy wideo od HBO na ich pięknych ekranach tabletów.

Czy ktoś z Was będzie zainteresowany uaktualnionym programem od Home Box Office, gdy ten pojawi się za jakiś czas?

Źródło: phandroid

Motyw