dropquest

 

Jeżeli jesteście już użytkownikami serwisu Dropbox, wiecie doskonale, że dodatkowe miejsce w chmurze możecie dostać za polecenia bądź w pakiecie z telefonem od HTC czy Samsunga. Pojawił się jednak nowy sposób na zarobienie dodatkowych gigabajtów pamięci – Dropquest.

Konkurs, organizowany przez Dropboxa, polega na rozwiązywaniu łamigłówek na czas. Jeśli ktoś przebrnie przez gąszcz zagadek, otrzyma dodatkowy 1 GB miejsca. Dla 5 najlepszych osób za udział w konkursie czekają atrakcyjne nagrody:

1 miejsce – 100 GB przestrzeni na zawsze, bluza Dropbox, T-shirt Dropbox, rysunek od Dropboxa z podpisami Dropbox Team, zaproszenie do układania zagadek na następny Dropquest

2 miejsce – 20 GB przestrzeni na zawsze, bluza Dropbox, T-shirt Dropbox

3 miejsce – 5 GB przestrzeni na zawsze, T-shirt Dropbox

4 miejsce – 2 GB przestrzeni na zawsze

5 miejsce – 1 GB przestrzeni na zawsze

dropbox_new

Aby wziąć udział w konkursie, należy udać sie tutaj.

Redakcja Android.com.pl życzy udanej zabawy i wielu zdobytych nagród!

źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.