angry-birds-space1

 

Cóż takiego jest przyciągającego w grze produkcji Rovio, bijącej rekordy popularności – nad tym tematem mogłoby z pewnością pochylić się wielu filozofów. Niezaprzeczalnym faktem jednak jest, że „Ptaki” cieszą się niesłabnącym uznaniem wśród posiadaczy smartfonów, zwłaszcza tych z Androidem.

Firma Rovio poinformowała właśnie o dość ciekawej statystyce – otóż najnowsza odsłona gry – Angry Birds Space – w ciągu 35 pierwszych dni swojej bytności na wszelakich platformach mobilnych osiągnęła niebotyczną ilość 50 milionów pobrań. W ciągu pierwszych 3 dni zaś grę pobrało ponad 10 milionów osób. Trzeba przyznać – są to liczby imponujące.

angrybirdscharacters

Autorzy gry nie zamierzają jednak na tym poprzestać, bowiem zapowiedzieli już pojawienie się „czegoś wielkiego”. Szczegóły nie są znane, ale od dziś fani gry zapewne będą z ciekawością oczekiwać każdej nowości ze stajni Rovio.

A czy Wy pobraliście już swój egzemplarz „Ptaków-kosmitów” z Google Play Store?

źródło: rovio

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.