ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Temple Run od teraz także na Androidzie!

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Aplikacje
temple_run

Osoby, które cenią sobie dużą bibliotekę ciekawych gier na ich smartfony, porównując systemy Android oraz iOS często wysuwają argumenty przemawiające za systemem Apple mówiące o dużej ilości tytułów dostępnych w App Store na wyłączność. Z pewnością całkiem sporo gier nie jest dostępnych na platformę Google’a, jednakże powoli zaczyna się to zmieniać – ciągle rośnie liczba tytułów na Zielony System, a w które to wcześniej mogli grać wyłącznie posiadacze urządzeń firmy z Cupertino.

Jedną z takich gier jest gra Temple Run, która właśnie zagościła w sklepie Google Play. Aplikacja była zawsze bardzo popularnym zabijaczem czasu na iSprzęcie, od teraz zaś z pradawnej świątyni uciekać mogą także użytkownicy tabletów i smartfonów z Androidem.

W dużym skrócie gra polega na sprawnej ucieczce naszym bohaterem ze starożytnej świątyni pełnej skarbów przed stadem krwiożerczych małp żądnych przekąski. Po drodze gracz musi uważać nie tylko na czajacą się za jego plecami watahę, ale również na liczne przeszkody, takie jak: przepaście, kłody leżące na ścieżce, ostre zakręty, zbiornik wodny pełen krokodyli czy zapadliny w drodze.

temple_run_screen

W najbliższym czasie na łamach naszego portalu pojawi sie recenzja tej gry, by każdy z Was mógł bliżej przyjrzeć się jej bez zaglądania do Google Play.

Jeśli jednak chcecie pobrać grę już teraz, udajcie się tutaj. Program działa na Androidzie w wersji 2.1 lub wyższej.

źródło: androidspin

Sprawdź najnowsze wpisy