Rovio przygotowało dla wszystkich fanów Wściekłych Ptaków kolejną aktualizację dla Angry Birds Seasons.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tym razem twórcy udostępnili 17 nowych poziomów (w tym 2 ukryte) związanych z Festiwalem Kwitnącej Wiśni (Cherry Blossom festival). Możemy się domyślać, że jest to prezent dla osób, które z niecierpliwością czekają na premierę Angry Birds Space. Grę można ściągnąć z Google Play Apps: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsseasons&hl=pl. Poniżej prezentujemy filmik udostępniony przez producenta.

{youtube}MZE7lQwG41E{/youtube}

źródło: phandroid.com

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.