Z udostępnionego na targach Mobile World Congress filmiku wynika, że najnowsza wersja Angry Birds (premiera 22 marca) będzie początkowo dostępna ekskluzywnie tylko dla posiadaczy Samsunga Galaxy Note. Informację można potraktować jako pewnik, ponieważ została potwierdzona przez koreański koncern. Ponadto, po premierze gry użytkownicy Note’a otrzymają specjalny dodatek, w ramach którego prawdopodobnie znajdą się nowe poziomy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dla przypomnienia, w nowej wersji wściekłe ptaki zostaną wysłane w kosmos, gdzie będą zmagać się z zerową grawitacją, a także udostępnione zostaną nowe postacie. Ponadto, produkcja powstała przy pomocy National Geographic oraz NASA. Ciekawy jestem, kto więcej zyska postępując w ten sposób: Rovio czy Samsung?

Poniżej prezentujemy kolejną zapowiedź oraz ukryty poziom z Angry Birds Seasons, który przenosi akcję do kosmosu (czyżby drobna wskazówka dla dociekliwych?).

{youtube}Lz5u_2dQzkA{/youtube}{youtube}DovNHtoIFG8{/youtube}

źrodło: slashgear.com, orange.pl, samsungomania.pl
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.