YouTube z możliwością oglądania filmów 720p

Aplikacje

Wszystkie osoby uwielbiające godzinami oglądać filmy na YouTubie zapewne ucieszy informacja, że Google wydał parę dni temu aktualizację, która pozwala oglądać filmy w jakości HD (720p), a nie jak do tej pory 480p. Ponadto wprowadzono opcję logowania się do usługi YouTube za pomocą konta Google.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Z nowej funkcji mogą skorzystać użytkownicy posiadający telefon z Androidem w wersji Froyo i Gingerbread (Honeycomb i ICS posiadały tą możliwość od początku). Posiadacze starszych wersji systemu mogą się cieszyć pełną funkcjonalnością usługi, ale niestety nie mają co liczyć na uaktualnienie wyglądu.

Aktualizację można pobrać z tej strony: https://market.android.com/details?id=com.google.android.youtube.

źródło: slashgear.com, instalki.pl


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x