Wszystkie osoby uwielbiające godzinami oglądać filmy na YouTubie zapewne ucieszy informacja, że Google wydał parę dni temu aktualizację, która pozwala oglądać filmy w jakości HD (720p), a nie jak do tej pory 480p. Ponadto wprowadzono opcję logowania się do usługi YouTube za pomocą konta Google.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Z nowej funkcji mogą skorzystać użytkownicy posiadający telefon z Androidem w wersji Froyo i Gingerbread (Honeycomb i ICS posiadały tą możliwość od początku). Posiadacze starszych wersji systemu mogą się cieszyć pełną funkcjonalnością usługi, ale niestety nie mają co liczyć na uaktualnienie wyglądu.

Aktualizację można pobrać z tej strony: https://market.android.com/details?id=com.google.android.youtube.

źródło: slashgear.com, instalki.pl
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.