Aplikacja OneNote Mobile dostępna w Android Market

1 minuta czytania
Komentarze
samsung-commercial

 

W Android Markecie dostępna jest już mobilna wersja znanego z pakietu biurowego Microsoft Office programu OneNote. OneNote Mobile umożliwia tworzenie zaopatrzonych w zdjęcia (z galerii lub bezpośrednio z aparatu), pola wyboru oraz listy punktowe notatek oraz list zadań, które następnie możemy w łatwy sposób przechowywać oraz udostępniać innym. W wersji podstawowej istnieje ograniczenie pozwalające na przechowywanie na SkyDrive maksymalnie 500 notatek. Jego zniesienie wiąże się z kosztem równym 4,99$.

 

samsung-commercial

Ważąca 7 MB aplikacja, którą pobrać możecie za darmo z poziomu marketu, do poprawnego działania wymaga Androida w wersji przynajmniej 2.3 oraz identyfikatora Windows Live ID. Dzięki temu ostatniemu możliwe jest właśnie (poza oczywistym tworzeniem) przechowywanie oraz synchronizacja notek poprzez wirtualny dysk Microsoftu.

 

samsung-commercial

 

W chwili obecnej OneNote Mobile oceniany jest w Android Markecie na 3,7 w 5 punktowej skali (151 oddanych głosów). Dajcie znać, czy Waszym zdaniem ta ocena dobrze odzwierciedla samą aplikację.

źródło: androidcentral.com, zdjęcia: market.android.com

Motyw