Logo DoubleTwist

Kiedyś w Internecie pojawiła się taka opowieść, że niby developerzy nieraz słuchają użytkowników swoich aplikacji, jednak mało kto w to wierzył. Zwłaszcza jeżeli o tych budujących rozbudowane i popularne aplikacje. DoubleTwist jednak zdecydowanie zaskoczył wszystkich.

Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi, to podpowiem. DoubleTwist to jeden z najbardziej rozbudowanych i najlepszych odtwarzaczy muzyki i filmów na Androida. Najlepsze jest w nim to że w parze z funkcjonalnością idzie brak opłat za nią. Oczywiście jeżeli chcemy używać dodatkowych rzeczy możemy je dokupić w markecie (na przykład synchronizację bezprzewodową). Dostępna jest również wersja Pro, która daje nam dostęp do wszystkich płatnych dodatków.

 

DoubleTwist w Markecie

 

Wielu ludzi narzekało na to, że dostęp do podcastów dostępny był jedynie w wersji płatnej aplikacji. Dziwi ten fakt zwłaszcza, że gdy na przykład wykupimy Air Sync, możemy bez problemu zsynchronizować  je z iTunes. Po serii krytyki, wobec DoubleTwist, deweloperzy zmienili politykę. Od teraz możliwość odsłuchiwania podcastów jest dostępna w wersji darmowej. Jednak, by wszyscy Ci, którzy kupili wersję płatną nie czuli się poszkodowani, pobieranie i zarządzanie dostępne jest dopiero po zakupie DoubleTwist Pro.

 

Podcast Android.com.pl

 

Oczywiście to nie jest jedyna zmiana wprowadzona z nową aktualizacją. Dodatkowo ulepszono obsługę last.fm, filmów, czy też dodano obsługę ekranu blokady z najnowszej wersji Androida – Ice Cream Sandwich.

DoubleTwist możecie przetestować pobierając ją z marketu. Oczywiście polecam Podcast Android.com.pl, który świetnie nadaje się do testowania nowej funkcjonalności darmowej wersji aplikacji.

Źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor