Humble Bundle: sam zdecyduj ile chcesz zapłacić

Aplikacje


Organizowane do tej pory akcje mające na celu udostępnienie nam kosztownych aplikacji w niższych cenach okazywały się strzałem w dziesiątkę. Już od dziś Humble Bundle umożliwia nam pobranie trzech gier w cenie jaką sami ustalimy, a jeśli będzie ona wyższa niż średnia to dostaniemy jeszcze jeden tytuł.


Obsługiwane platformy to oczywiście Android, ale też Windows, Mac i Linux. Oznacza to, iż po przelaniu ustalonej kwoty możemy pobrać gry na każdy z tych systemów! Sumując koszty takiego zakupu poza promocją wychodzi około 200zł.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dostępne tytuły:


{youtube}qrZLUqHfejk{/youtube}


W czasie kupna możemy zadecydować jaka część środków zostanie przelana na konta producentów gier, ile zostanie przekazane na rzecz fundacji dobroczynnej
Child’s Play Charity, a ile zostanie przeznaczone na Humble Tip, czyli prowizję dla firmy Humble Bundle. Ja już dokonałem zakupów i sądzę, że HB to naprawdę dobry pomysł. Jeśli również chcecie zaopatrzyć się  w oferowane gry to zostało jeszcze 13 dni.

Źródło: humblebundle.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x