Organizowane do tej pory akcje mające na celu udostępnienie nam kosztownych aplikacji w niższych cenach okazywały się strzałem w dziesiątkę. Już od dziś Humble Bundle umożliwia nam pobranie trzech gier w cenie jaką sami ustalimy, a jeśli będzie ona wyższa niż średnia to dostaniemy jeszcze jeden tytuł.


Obsługiwane platformy to oczywiście Android, ale też Windows, Mac i Linux. Oznacza to, iż po przelaniu ustalonej kwoty możemy pobrać gry na każdy z tych systemów! Sumując koszty takiego zakupu poza promocją wychodzi około 200zł.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Dostępne tytuły:


{youtube}qrZLUqHfejk{/youtube}


W czasie kupna możemy zadecydować jaka część środków zostanie przelana na konta producentów gier, ile zostanie przekazane na rzecz fundacji dobroczynnej
Child’s Play Charity, a ile zostanie przeznaczone na Humble Tip, czyli prowizję dla firmy Humble Bundle. Ja już dokonałem zakupów i sądzę, że HB to naprawdę dobry pomysł. Jeśli również chcecie zaopatrzyć się  w oferowane gry to zostało jeszcze 13 dni.

Źródło: humblebundle.com
Adam Bialic