chrome-to-phone_update

 

Amerykański koncern w ostatnim czasie bardzo aktywnie działa na polu rozwoju wszystkiego co związane ze swoim systemem operacyjnym. Tak jak ostatnio pisaliśmy, prężnie rozwijana jest developerska strona Androida, lecz zabraknąć nie mogło również liftingu popularnych aplikacji od Google przeznaczonych na zieloną platformę.

Całkiem niedawno ujrzała światło dzienne aktualizacja wyszukiwarki Google, natchnionej futurystycznym wyglądem a’la Ice Cream Sandwich. Zaktualizowany został także program Google Docs. Od teraz najnowszą wersją programu mogą cieszyć się także użytkownicy Chrome to Phone.

W najnowszym wydaniu program wreszcie obsługuje tryb poziomy. Ikony oraz interfejs zostały lekko zmienione aby lepiej pasować do wyglądu Holo Theme z Ice Cream Sandwich. Oprócz tego Google naprawiło wreszcie irytujący bug, objawiający się w momencie, gdy użytkownik chciał skopiować tekst z przeglądarki na komputerze do schowka w Androidzie – co powodowało crash aplikacji. Odtąd zatem bez problemu można przesyłać linki czy tekst z PC na inne urządzenia.

chrome-to-phone

Program można pobrać za darmo z Marketu tutaj.

źródło: androinica

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.