Mobilna aplikacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w Android Market

1 minuta czytania
Komentarze

unnamed _2_Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już za moment. Miło, że przy okazji tej wielkiej i docenianej na całym świecie akcji ktoś pomyślał o użytkownikach Androida i stworzył dedykowaną dla nich aplikację. Nowość w postaci specjalnej aplikacji, która dopiero, co pojawiła się w Android Market pozwala nie tylko włączyć się do całej akcji, ale także w kreatywny sposób stwarza możliwość wzięcia udziału w ciekawym konkursie.

Aplikacja na podstawie naszego położenia wskaże nam najbliższe sztaby fundacji, wyświetli ostatnie wydarzenia związane z akcją, pokaże aktualizowany na bieżąco licznik informujący o uzbieranej kwocie, pozwoli wysłać specjalnego sms-a premium, z którego dochód zostanie przeznaczony na ratowanie wcześniaków oraz….pozwoli zagrać w jedną z pięciu specjalnie stworzonych gier.

Żeby jednak nie było za łatwo wprowadzono pewnie utrudnienie. Po zainstalowaniu aplikacji gry są zablokowane. Odblokowanie ich następuję po zeskanowaniu naszym smartfonem specjalnego kodu, który znajduje się na odwrocie identyfikatora wolontariusza. Oczywiście wolontariusz udostępni nam go po uprzednim zasileniu jego puszki.

Co więcej gier jest aż pięć i także pięć różnych kodów czeka na odblokowanie. Trójka najlepszych graczy zostanie nagrodzona przez fundację Jurka Owsiaka. Pamiętajcie jednak, że swój wynik należy przesłać tylko 8 Stycznia, później nie będzie to możliwe. Aplikację możecie pobrać tutaj.

Serdecznie zachęcamy do udziału nie tylko w tej ciekawej zabawie, ale także w całym wspaniałym przedsięwzięciu jakim jest WOŚP.

Motyw