Shadowgun coraz bliżej

Aplikacje

Shadowgun_01

Madfinger Games intensywnie pracuje nad swoją najnowszą produkcją – Shadowgun. Według zapowiedzi twórców już 28 września tytuł ten pojawi się na iOS, a nieco później także na system sygnowany zielonym robocikiem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czym tłumaczone jest opóźnienie? Przede wszystkim optymalizacją pod większą ilość urządzeń. Niestety, początkowo jedynie posiadacze tabletów i smartfonów z Tegra 2 na pokładzie będą mogli się cieszyć w pełni z tej produkcji. Osobiście czekam na Shadowgun z niecierpliwością. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli wypatrywać przesadnie długo na wersję androidową, ale myślę, że jak najbardziej warto, bo tytuł zapowiada się smakowicie.

Źródło: droidgamers.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x