Sprinkle – nowa gra w Tegra Zone

Aplikacje

sprinkle_menu

Dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra2 staje się ostatnio jedną z najciekawszych propozycji dla miłośników mobilnego grania. W czwartek w Tegra Zone zadebiutował nowy, interesujący tytuł: Sprinkle. Jego producnet, firma Medicore, zapowiedział wypuszczenie jeszcze bardziej zaawansowanej graficznie wersji zoptymalizowanej dla czterordzeniowego układu Kal-El w najbliższym czasie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sprinkle to gra logiczna, w której kontrolujemy działko wodne osadzone na dźwigu. Naszym zadaniem jest dostosowanie jego wysokości i kąta tryskania do walki z ogniem, przesuwania obiektów, kręcenia kół i rozbrajania pułapek. Ilość wody jest limitowana, a im rozważniej z niej korzystamy, tym więcej punktów możemy zdobyć. Obecnie tytuł oferuje 46 poziomów, a układ Tegra2 wykorzystywany jest między innymi do realistycznego odtworzenia zachowania się wody podczas pokonywania przeszkód i rozwiązywania zagadek.

Sprinkle kosztuje niecałe 6zł i dostępny jest w Android Markecie, również za pośrednictwem aplikacji Tegra Zone. Co sądzicie o nowej grze, podoba Wam się ten pomysł?

sprinkle_4


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x