sprinkle_menu

Dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra2 staje się ostatnio jedną z najciekawszych propozycji dla miłośników mobilnego grania. W czwartek w Tegra Zone zadebiutował nowy, interesujący tytuł: Sprinkle. Jego producnet, firma Medicore, zapowiedział wypuszczenie jeszcze bardziej zaawansowanej graficznie wersji zoptymalizowanej dla czterordzeniowego układu Kal-El w najbliższym czasie.

Sprinkle to gra logiczna, w której kontrolujemy działko wodne osadzone na dźwigu. Naszym zadaniem jest dostosowanie jego wysokości i kąta tryskania do walki z ogniem, przesuwania obiektów, kręcenia kół i rozbrajania pułapek. Ilość wody jest limitowana, a im rozważniej z niej korzystamy, tym więcej punktów możemy zdobyć. Obecnie tytuł oferuje 46 poziomów, a układ Tegra2 wykorzystywany jest między innymi do realistycznego odtworzenia zachowania się wody podczas pokonywania przeszkód i rozwiązywania zagadek.

Sprinkle kosztuje niecałe 6zł i dostępny jest w Android Markecie, również za pośrednictwem aplikacji Tegra Zone. Co sądzicie o nowej grze, podoba Wam się ten pomysł?

sprinkle_4

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.