ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Paranormal Agency już w Markecie

Autor: Michał Mynarski Kategoria: Aplikacje

Paranormal_Agency

Ostatnio informowaliśmy Was o grze Star Blitz, która wylądowała w Android Markecie, zaś dzisiaj możemy Wam polecić kolejny, godny zainteresowania kawałek softu. 

Paranormal Agency, której twórcami są G5 Entertainment, zabiera nas do miasta, w którym straszy pewien złośliwy duch. Jako detektywa od spraw paranormalnych, naszą rolą jest przywrócić w mieścinie porządek. Mechanizm rozgrywki opiera się na odnajdywaniu różnego typu elementów na ekranie. Takowych zagadek w grze znajdziemy łącznie 50, zaś rodzajów „znajdziek” mamy 5. Do tego twórcy zapewniają nam dodatkową zabawę w postaci 7 unikalnych mini-gierek. Gra zbiera całkiem niezłe recenzje, ale co ważne, jest sporo trudniejsza niż by się mogło wydawać. Całość jest okraszona bardzo ładną, stylową i klimatyczna grafiką. Jednak jak donoszą czytelnicy, Paranormal Agency ma problem przy przeskalowaniu do ekranów qHD, przez co pojawiają się szpecącę piksele.

Pierwszy poziom możecie pobrać za darmo, a jeżeli rozrywka spełni Wasze wymagania, nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić pełną wersję za 2,5$

ParanormalAgency_screen 

źródło: phandroid.com, android market

Sprawdź najnowsze wpisy