Angry Birds Magic

Aplikacje

Angry-Birds-Magic

Tym razem nie chodzi o nową wersję naszych ulubionych ptaków, ale o szereg innowacji, które już wkrótce mają być wprowadzone. Tak, będziemy mieli jeszcze więcej powodów, aby nie odrywać się od najpopularniejszej mobilnej gry.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pierwszą nowością będzie wykorzystanie chipów NFC (teraz można żałować ich braku w obecnej wersji Samsunga Galaxy S II). Jednym z zastosowań będzie odblokowywanie poziomów poprzez zetknięcie się dwóch urządzeń posiadających zainstalowane Angry Birds. W przyszłości pewnie do tego dołączą tagi NFC, jednak na razie nic o nich nie wiadomo.

Drugą, bardziej wymyślną innowacją, będzie używanie modułu GPS. Aby uzyskać dostęp do niektórych ptaków i leveli, trzeba będzie się wybrać w określone miejsce. Pracownicy Rovio zapewniają, że lokalizacje zostaną tak wybrane, żeby każdy fan mógł na chwilę usiąść i rozkoszować się nowymi zdobyczami. Podobno firma już prowadzi rozmowy z kilkoma potencjalnymi partnerami, wiec kto wie – może niedługo zobaczymy tłumy fanów w którejś z sieciowych kawiarni?

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x