Angry-Birds-Magic

Tym razem nie chodzi o nową wersję naszych ulubionych ptaków, ale o szereg innowacji, które już wkrótce mają być wprowadzone. Tak, będziemy mieli jeszcze więcej powodów, aby nie odrywać się od najpopularniejszej mobilnej gry.

Pierwszą nowością będzie wykorzystanie chipów NFC (teraz można żałować ich braku w obecnej wersji Samsunga Galaxy S II). Jednym z zastosowań będzie odblokowywanie poziomów poprzez zetknięcie się dwóch urządzeń posiadających zainstalowane Angry Birds. W przyszłości pewnie do tego dołączą tagi NFC, jednak na razie nic o nich nie wiadomo.

Drugą, bardziej wymyślną innowacją, będzie używanie modułu GPS. Aby uzyskać dostęp do niektórych ptaków i leveli, trzeba będzie się wybrać w określone miejsce. Pracownicy Rovio zapewniają, że lokalizacje zostaną tak wybrane, żeby każdy fan mógł na chwilę usiąść i rozkoszować się nowymi zdobyczami. Podobno firma już prowadzi rozmowy z kilkoma potencjalnymi partnerami, wiec kto wie – może niedługo zobaczymy tłumy fanów w którejś z sieciowych kawiarni?

źródło: androidandme.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński