Winamp_1

Debiutu Winampa na Androidzie do najbardziej udanych zaliczyć nie można. NullSoft przespał odpowiedni moment i teraz pozostaje mu pogoń za konkurencją, i mimo iż jest bezpłatny, czeka go długa i ciężka droga.

Ale deweloperzy zdają sobie z tego sprawę, bo właśnie do Marketu wpuścili update Winampa oznaczony numerkiem 1.1. Co owa łatka wprowadza? Wsparcie kluczowych funkcji AOL Music, tj. darmowe pobieranie piosenek (Spinner’s MP3 of the Day) oraz streamowanie pełnych albumów (AOL Music’s Full CD Listening Party). Oprócz tego polepszony został silnik odtwarzania i streamowania mediów w ramach opcji ShoutCast, możliwość dodania „MP3 of the Day” i CDLP do kolejki odtwarzania, przemodelowany wygląd odtwarzacza, segregowanie według gatunku, dodanie możliwości użycia gestów do zmiany piosenek oraz integracja z androidowymi komendami głosowymi. Dodatkowo program jest dostępny teraz w 14 językach.

Czy te kilka usprawnień jesteśmy w stanie zaliczyć na plus, skoro Winampowi nadal brakuje wielu opcji wręcz wymaganych dla odtwarzacza na smartfony?

źródło: phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski