Plants-vs-Zombies

Na początku roku informowaliśmy o trwającej produkcji tej świetnej gry na Androida (link), natomiast ostatnio pisaliśmy o jej dacie premiery i cenie (link). Zgodnie z tym, co zapowiadał producent miała ona trafić do sprzedaży poprzez wiele kanałów dystrybucji, dlatego począwszy od wczoraj gra Plants vs. Zombies dostępna jest w sklepie Amazon w cenie 2,99 dolarów (około 8 zł). W Android Markecie gra powinna pojawić się za 2 tygodnie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wszystkim, którzy jeszcze się z nią nie zapoznali przypomnę, iż jest to gra typu tower defense, w której bronimy domu bohatera przed atakiem zombie za pomocą uroczych kwiatków i roślin, które rozstawiamy na trawniku bądź dachu. Płacimy za nie słoneczkami, które zdobywamy głównie poprzez uprawianie. Gra w wersji komputerowej oferuje świetną i bardzo wciągającą kampanię, dlatego jest pewien, iż zapewni ona również wiele zabawy na naszych telefonach.

Jeśli jesteście zainteresowani tą grą to musicie jednak pamiętać, iż nie działa ona na niektórych modelach smartfonów:
– Motorola DROID (działa na Motorola DROID 2 i niektórych modelach DROID X), Devour, Flipside
– Samsung Transform, Intercept
– HTC Aria, MyTouch 3G
– Sony Ericsson X8
– Sanyo Zio
– Kyocera Echo
– LG Ally

źródło: phandroid.com, amazon.com

Dan Sierakowski