Springpad dla Honeycomb

Aplikacje

 image7

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Springpad to mała i prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca nam zapisywanie różnego rodzaju notatek. Dostępna jest dla Androida od dłuższego czasu, ale dopiero od dziś pokazała się wersja przystosowana do tabletów z Honeycomb na pokładzie. Nowa aplikacja, poza przystosowaniem do większej rozdzielczości ekranu tabletów, wykorzystuje też lepiej procesor naszego urządzenia, stąd wszelkie animacje i przejścia są bajecznie płynne.

 

Springpad jest jednym z najlepszych programów do zapisywania własnych notatek. Cokolwiek dodajemy, jest automatycznie segregowane; możemy tworzyć własne notatniki wewnątrz programu, by oddzielić pewne tematy; dodawanie tagów czy alarmu przy danych notatkach jest również dostępne i bardzo proste w wykonaniu. Co ciekawe, do tekstu możemy dodawać nie tylko zdjęcia, ale też barcode, dzięki czemu w naszych notatkach zapanuje porządek.

 

Dodatkowo, aplikacja jest dostępna dla przeglądarki Google Chrome, między którą możemy spokojnie przesyłać notatki; istnieje również opcja przesyłania ich innym użytkownikom Springpad.

 

Program jest darmowy i dostępny w Android Market.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x