Springpad dla Honeycomb

1 minuta czytania
Komentarze
image7

 

 

Springpad to mała i prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca nam zapisywanie różnego rodzaju notatek. Dostępna jest dla Androida od dłuższego czasu, ale dopiero od dziś pokazała się wersja przystosowana do tabletów z Honeycomb na pokładzie. Nowa aplikacja, poza przystosowaniem do większej rozdzielczości ekranu tabletów, wykorzystuje też lepiej procesor naszego urządzenia, stąd wszelkie animacje i przejścia są bajecznie płynne.

 

Springpad jest jednym z najlepszych programów do zapisywania własnych notatek. Cokolwiek dodajemy, jest automatycznie segregowane; możemy tworzyć własne notatniki wewnątrz programu, by oddzielić pewne tematy; dodawanie tagów czy alarmu przy danych notatkach jest również dostępne i bardzo proste w wykonaniu. Co ciekawe, do tekstu możemy dodawać nie tylko zdjęcia, ale też barcode, dzięki czemu w naszych notatkach zapanuje porządek.

 

Dodatkowo, aplikacja jest dostępna dla przeglądarki Google Chrome, między którą możemy spokojnie przesyłać notatki; istnieje również opcja przesyłania ich innym użytkownikom Springpad.

 

Program jest darmowy i dostępny w Android Market.

Motyw