Read it Later na Androidzie

Aplikacje

Readitlater2

Read It Later, bardzo popularna wtyczka do przeglądarek pozwalająca na zapisywanie artykułów do przeczytania offline, pojawia się w wersji na Androida. Aplikacja oferuje synchronizację z przeglądarką, innymi telefonami i właściwie wszystkim, co obsługuje Read it Later (a ta lista jest długa). 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

ReadItLater
Gdy tylko dodamy artykuł do Read It Later, aplikacja automatycznie pobierze nam go na telefon. Ponadto, żeby wytłumaczyć cenę 0.99$ (w porównaniu do np. wersji Lite Instafetch o podobnych właściwościach) RIL oferuje (prócz widoku całej strony internetowej) „piękny” Tryb Artykułu, gdzie pojawi się tylko tekst, zdjęcia czy wideo związane z artykułem, pozwalając wygodnie przeczytać interesujący nas tekst bez względu na to skąd pochodzi. Można zmieniać też rozmiar tesktu czy czcionkę.
Nowa aplikacja na pewno przyda się nieposiadającym pakietu internetowego, pragnącym czytać strony internetowe czy teksty offline. Zainteresowanych zapraszam tutaj.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x