Kolejna beta Firefox 4

Aplikacje

Mozilla udostępniła kolejną wersję Ognistego Lisa – jest to już piąta beta mobilnej przeglądarki internetowej Firefox 4 dla systemu Android.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na pierwszy rzut oka nie widać, żeby cokolwiek się zmieniło, interfejs bowiem pozostał taki sam jak w poprzedniej wersji. Jednak po chwili surfowania po internecie zauważyć można, że przegladarka działa szybciej, płynniej i stabilniej.

Programiści Mozilli usprawnili silnik JavaScriptu, zoptymalizowali także jądro Firefoxa, przez co aplikacja jest mniej zasobożerna, a to przekłada się na większy komfort pracy z przeglądarką. Widać większą płynność w przewijaniu i zoomowaniu stron internetowych, nie ma już klatkowania, którego mogli doświadczyć wcześniej użytkownicy.

Osoby korzystające z Androida w wersji co najmniej 2.2, mogą teraz bez problemu przenieść aplikację na kartę pamięci. Wcześniej w wielu przypadkach występowały nieprawidłowości przy próbie pracy z przeglądarką zainstalowaną na karcie SD, beta 5 jest juz kompatybilna z natywnym App2sd.

Aplikacja jest dostępna do pobrania z Marketu dla systemu Android 2.0 wzwyż. Można ją zainstalować przy użyciu poniższego kodu QR lub przejść na stronę aplikacji w Markecie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x