GO Sms – nowa aplikacja wiadomości

Aplikacje

Jak wiemy wszystkie aplikacje, nawet te systemowe, można w Androidzie zastąpić innym programem. Stosunkowo dużo zamienników jest dla aplikacji wiadomości tekstowych. Teraz dołącza do nich kolejna – GO Sms.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Program jest lekki i posiada do wyboru kilka stylów wizualnych. Standardem jest najbardziej pożądany przez wszystkich widok czatu, wysyłanie wiadomości do wielu użytkowników czy wyszukiwanie SMS-ów, ale są tutaj także funkcje, których nie znajdziemy w standardowej aplikacji wiadomości Androida – wyskakujące okna z powiadomieniami o nowej wiadomości.

Go Sms nie przedstawia przerostu formy nad treścią. Jest szybki i działa płynnie tak jak każda aplikacja tego typu działać powinna. Zdecydowanie można go uznać za dobry zamiennik stockowego klienta wiadomości.

Opisywany program można znaleźć w Markecie pod hasłem: go sms.

Źródło: xda


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x