Gingerbread Launcher na urządzenia z Froyo

Aplikacje

Jak wiemy nie każde urządzenie dostanie oficjalną aktualizację do najnowszej wersji systemu Android – Gingerbread. O takowej szczególnie mogą zapomnieć użytkownicy starszych modeli smartfonów. Jeśli jednak chcecie poczuć smak Pierniczka, mamy kolejną po klawiaturze modyfikację – Launcher pochodzący z Android 2.3. Niestety do prawidłowego działania wymagany jest system w wersji Froyo.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jakie zmiany? W zasadzie niewielkie. Na pierwszy rzut oka widać, że jest więcej koloru zielonego, co widać na ikonach przeglądarki oraz dialera. Największą różnicą jest przenikanie ekranów podczas wchodzenia do listy aplikacji i powracania do ekranu głównego. Właściwie nie można tego nazwać żadną rewolucją, a jedynie niewielkim przedsmakiem nowego produktu Google.

Dla zainteresowanych – kod QR:

Źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x