Kolejna awaria w Orange, nie działają wiadomości SMS

Newsy

Orange ma ogromnego pecha w kwestii niezawodności swoich usług. Dopiero co opisywaliśmy awarię internetu mobilnego u pomarańczowego operatora, a już doszło do kolejnej. Tym razem problem dotyczy wiadomości SMS.

Co nie działa?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Klienci Orange zgłaszają brak możliwości wysyłania wiadomości SMS, pozostałe usługi działają prawidłowo. Nie jest znana skala problemów, niektórzy klienci zgłaszają prawidłowe działanie usługi. Nie pomaga serwis Downdetector, ponieważ zgłoszenia pokrywają się z największymi miastami. Na razie brak oficjalnego komunikatu od Orange, aczkolwiek w komentarzach pod postami klientów sieć zapewnia, że trwają prace nad rozwiązaniem problemu.

Mogło być gorzej

Trzeba przyznać, że takie wtopy nie działają na korzyść pomarańczowego operatora. Z drugiej strony bardziej dokuczliwy jest brak internetu, połączeń telefonicznych czy całkowita awaria całej sieci. W przypadku wiadomości SMS pozostają inne metody komunikacji.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x