Ogromna awaria sieci Orange, występują problemy z dostępem do internetu

Newsy

Niestety, pomarańczowy operator nie ma szczęścia do spraw technicznych. Dziś doszło do poważnej awarii sieci, użytkownicy zgłaszają brak dostępu do internetu, a czasem również brak możliwości wykonywania połączeń telefonicznych oraz brak zasięgu.

Orange wie o problemie

Operator opublikował taką informację:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Drodzy, mogą występować przejściowe trudności w korzystaniu z internetu mobilnego. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Będziemy Was informować na bieżąco. Przepraszamy Was bardzo za te utrudnienia.

Według serwisu downdetector problemy pojawiły się około godziny 15:00 i objęły całą Polskę. Obecnie sytuacja lekko się poprawiła, jednak nadal pojawiają się kolejne skargi na facebookowym profilu operatora. Niestety, nie znamy powodów awarii i zapewne nigdy ich nie poznamy. Posiadacze internetu dostarczanego kablem mogą spać spokojnie, ta infrastruktura funkcjonuje prawidłowo.

Co dalej?

Sytuacja powinna szybko wrócić do normy. W przeszłości pomarańczowy operator wynagradzał takie incydenty za pomocą darmowych bonusów, jak np. nielimitowanego internetu na weekend. Tak więc czekamy na dalszy rozwój wypadków.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x