Orange odświeża taryfy Delfin, Pelikan i Pantera

Telekomunikacja


Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Operator sieci Orange odświeża swoją ofertę dla klientów indywidualnych. Pierwszą zmianą, która natychmiast rzuca się w oczy, jest zwiększenie cen wszystkich abonamentów o 90 groszy. We wszystkich taryfach 1 minuta będzie wymienna na 1 SMSa.

Poza tym zwiększone zostały pakiety minut, smsów oraz internetu. Zmienione zostały również ceny abonamentów w taryfie Pantera, teraz wynoszą one odpowiednio 49,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł, 129,90 zł, 199,90 zł. Najmniejszy pakiet danych dla dwóch najniższych abonamentów zwiększono do 0,5 Gb. W ofercie Pelikan SMSy do Orange są wymienialne na SMSy do wszystkich innych sieci w stosunku 5:1.

Dla klientów korzystających z taryf Orange POP, Orange One, Nowe Orange Go dodana została nowa usługa „Co druga minuta gratis”. Jak sama nazwa wskazuje, po jej (bezpłatnym) aktywowaniu co druga minuta wydzwoniona do sieci Orange, Era, Plus, Play, Polsat, Centernet, MVNO oraz na stacjonarne będzie darmowa. Jedynym mankamentem wydaje się być minutowe naliczanie rozmów.

Szczegóły oferty:

Taryfy Delfin II, Pelikan II oraz Pantera II – http://www.orange.pl/portal/map/map/hub_postpaid?stamp=1306263480154

Usługa „Co druga minuta gratis” – http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_services?category=promo_1&stamp=1306246461636&articleId=7176098

Źródło: Blog Rzecznika Prasowego Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x