Smartfon realme z trzema tylnymi aparatami.
LINKI AFILIACYJNE

realme GT 6 na nowych przeciekach. Stoi za nimi sam producent

2 minuty czytania
Komentarze

Seria realme GT od samego początku zyskała uznanie dzięki imponującej wydajności w atrakcyjnej cenie. realme GT 6 zapowiada się obiecująco, a za najnowszą dawką „przecieków” stoi sam producent.

Producent zdradza informacje o realme GT 6

Dwa smartfony z trzema aparatami z tyłu, jeden zielony, drugi srebrny.
Fot. realme / materiały prasowe

realme podgrzewa atmosferę przed oficjalną premierą urządzenia. Producent dość nieoczekiwanie opublikował kilka wpisów na platformie X, które zdradzają sporo. realme GT 6 zapowiada się jako prawdziwa bestia. Producent ujawnił, że urządzenie będzie napędzane przez najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3. Czip powinien zapewnić świetną wydajność zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w wymagających grach i aplikacjach.

Zapowiedź telefonu realme GT 6 z procesorem Snapdragon 8s Gen 3, premiera 20 czerwca o 13:30, logo Flipkart.
Fot. realme / materiały prasowe

Ekran urządzenia to kolejny element, który zasługuje na uwagę. Według wcześniejszych przecieków realme GT 6 może zostać wyposażony w 6,78-calowy ekran AMOLED LTPO o częstotliwości odświeżania 144 Hz. Producent potwierdził, że szczytowa jasność panelu osiągnie nawet 6000 nitów. Oznacza to, że widoczność w słońcu nie będzie problemem.

Sprzęt ma być wyposażony w potrójny system kamer. Poza świetną wydajnością może być to telefon z dobrym aparatem.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Data premiery i cena

Dwa smartfony z trzema aparatami każdy, jeden w kolorze zielonym, drugi w kolorze srebrnym, leżące w pozycji ukośnej.
Fot. realmeIndia / X.com

Premiera realme GT 6 jest planowana na 20 czerwca 2024 roku. Wydarzenie to odbędzie się jednocześnie na kilku rynkach. Przewiduje się, że realme GT 6 może być dostępny w przedziale od około 3000 do 3500 złotych. Oznacza to, że urządzenie może podtrzymać tradycję wydajnych smartfonów w świetnej cenie. Jeśli interesują cię smartfony realme, najnowsze modele znajdziesz u naszego partnera.

Źródło: GSMArena, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: realme / materiały prasowe, montaż Krzysztof Wilamowski

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw