Sklep komputerowy Komputronik z witryną pełną urządzeń elektronicznych i akcesoriów.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Planujesz zakup elektroniki? Wybierz salon Komputronik i zgarnij kasę na kolejne gadżety

1 minuta czytania
Komentarze

Zakupy w sieci są wygodne, ale czasami warto ruszyć się z domu. Jeśli wybierzecie salon Komputronik, możecie zgarnąć dodatkową kasę na kolejne gadżety dostępne u naszego partnera. Przyjrzyjmy się szczegółom tej wyjątkowej akcji.

Na czym polega dokładnie promocja?

Zbliżenie na głośnik z logo "komputronik".
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Na początku należy zaznaczyć, że promocja trwa do 30 czerwca 2024 r. i dotyczy zakupów dokonanych online z odbiorem w salonie Komputronik. Zasady są proste. Za każde wydane 1000 złotych otrzymacie kod na zniżkę 100 złotych. Obejmuje ona wyłącznie produkty firmy GreenCell (baterie, akumulatory, powerbanki, ładowarki, kable, adaptery).

Jak skorzystać z promocji w salonie Komputronik i zgarnąć kod na 100 złotych?

Aby skorzystać z oferty, po odebranych zakupach należy wypełnić formularz, w którym podajemy imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu, numer faktury VAT zakupu, a także skan faktury lub paragonu. Promocyjny kod otrzymacie na adres e-mail podany przy wypełnianiu formularza.

Formularz rejestracji zakupu z numerami kroków, polami do wypełnienia (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, numer faktury VAT), przyciskiem do załączenia dowodu zakupu oraz zgody na regulamin i przetwarzanie danych dla Komputronik.
Fot. Komputronik / zrzut ekranu

Należy też wspomnieć, że kod promocyjny (100 złotych na produkty GreenCell za każde wydane 1000 złotych) otrzymacie w ciągu 14 dni od zgłoszenia. Na wykorzystanie otrzymanego rabatu macie czas do 31 lipca 2024 r.

Zdjęcie otwierające: OleksSH / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw