Osoba trzymająca telefon z logo Facebooka na ekranie, w tle rozmyty ekran z wykresami.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Masz konto na Facebooku, to możesz wygrać 1000 zł. Nic tylko korzystać

2 minuty czytania
Komentarze

Bardzo ciekawy konkurs pojawił się na grupie Komputronicy na Facebooku. Można w nim wygrać 1000 zł lub 500 zł na zakupy w sklepie Komputronik. Posiadając konto na portalu społecznościowym, przyjdzie nam raptem napisać recenzję sprzętu.

Jak widać, wymagania nie są zbyt duże, więc warto spróbować swoich sił, a wygraną można przeznaczyć np. na zakup nowego smartfona.

Konto na Facebooku i możesz wygrać 1000 zł

Konto na Facebooku i konkurs Komputronika. Grafika reklamująca konkurs Komputronik z napisem "Zrecenzuj dowolny sprzęt z oferty Komputronik i wygraj voucher na 1000 lub 500 zł!" oraz informacją "Masz czas do 30.06.".
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Niektóre zadania konkursowe wymagają od uczestników bardzo dużo, ale na szczęście w przypadku opisywanego tutaj wydarzenia, tak nie jest. Jednak warunkiem koniecznym, by móc w ogóle przystąpić do walki o 1000 zł, jest to, że musimy posiadać konto na Facebooku.

Jedynie w ten sposób możemy dołączyć do grupy Komputronicy, gdzie wymieniane są poglądy na temat nowinek technologicznych, ale i budowana jest cała społeczność osób, które interesują się technologią.

Właśnie teraz można tam przystąpić do konkursu, gdzie do wygrania jest 1000 lub 500 zł na zakupy. Takie pieniądze pozwolą na to, by kupić telefon z dobrym aparatem sporo taniej.

Jak wziąć udział?

Napisz recenzję dowolnego sprzętu z Komputronik i zgarnij voucher na 1000 zł!
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Jeżeli mamy już konto na Facebooku, dołączamy do grupy Komputronicy. I to właśnie tam powinniśmy zamieścić recenzję dowolnego sprzętu elektronicznego, który znajduje się w ofercie sklepu Komputronik, a następnie wskazać ten produkt oraz dodać oznaczenie #RECKA.

Zasady są więc naprawdę proste, a nagrody warte zainteresowania. Czas na dodanie recenzji mamy do 30 czerwca 2024 roku i możemy dodać ich kilka, jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse. Warto także zapoznać się z samym regulaminem i potem już stawać do walki. Dla utrwalenia prezentujemy zasady uczestnictwa w punktach:

  1. Bądź członkiem grupy Komputronicy na Facebooku lub do niej dołącz;
  2. Opublikuj recenzję dowolnego sprzętu dostępnego w ofercie sklepu Komputronik;
  3. Dodaj do wpisu #RECKA;
  4. Wskaż konkretny produkt, który recenzujesz.

Dziękujemy za lekturę! Jeśli masz dodatkowe 10 sekund, poświęć je na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ chcemy poznać preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: PixieMe / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw