Mozaikowy obrazek przedstawiający słuchawkę douszną na jasnym tle.
LINKI AFILIACYJNE

Samsung zapatrzył się na Apple. Galaxy Buds 3 Pro mogą wyglądać jak AirPodsy

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung od lat produkuje bezprzewodowe słuchawki, ale najnowsze przecieki zdradzają, że Galaxy Buds 3 Pro mogą do złudzenia przypominać model Apple AirPods Pro. Co jeszcze wiemy o topowych słuchawkach koreańskiego producenta?

Topowe słuchawki Samsunga mogą przypominać AirPodsy

Mozaika przedstawiająca słuchawkę bezprzewodową.
Fot. X, AsianGeekSquad / zrzut ekranu

Ostatnie informacje opublikowane przez redakcję 9to5google sugerują, że Samsung może zerwać z dotychczasowym designem słuchawek w pełni bezprzewodowych (TWS). Zamiast dotychczasowego, charakterystycznego dla Samsunga kształtu „fasolek”, nowe słuchawki mają przyjąć formę zbliżoną do modelu Apple AirPods Pro.

Słuchawka douszna na czarnym tle z białymi iskrami.
Słuchawki Apple AirPods Pro. Fot. Apple / materiały prasowe

Wystający „ogonek” umożliwia przysunięcie mikrofonów do ust. Zmiana ta ma może być motywowana poprawą jakości połączeń oraz aktywnej redukcji szumów (ANC), co jest jednym z głównych atutów konkurencyjnych modeli od Apple. Większa bryła może też pozwolić na zastosowanie pojemniejszego akumulatora. To może się przełożyć na dłuższy czas działania.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Potencjalna specyfikacja Samsung Galaxy Buds 3 Pro

Galaxy Buds 3 Pro mają być wyposażone w zaawansowane funkcje AI, które powinny wspierać tłumaczenie na żywo oraz personalizowane ustawienia dźwięku. Cena Galaxy Buds 3 Pro pozostaje jeszcze nieznana, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze modele i pozycjonowanie na rynku, możemy spodziewać się kwoty zbliżonej do poprzednich generacji, czyli około tysiąca złotych.

Fioletowe słuchawki bezprzewodowe douszne w etui, trzymane w ręce.
Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro (aktualna generacja). Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Premiera tych słuchawek jest przewidziana na lipiec 2024 roku, prawdopodobnie w trakcie jednego z większych wydarzeń Samsunga, podczas którego firma zaprezentuje także inne nowe urządzenia. Wśród nich powinny się znaleźć składane telefony z dobrym aparatem Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 5. Jeśli nie chcesz czekać, aktualne modele producenta znajdziesz u naszego partnera.

Super, że przeczytałeś artykuł. Potrzebujemy jeszcze chwili twojej uwagi. Jeśli lubisz sport i cenisz wypoczynek, wypełnij naszą ankietę o oglądaniu transmisji i pomóż nam poznać preferencje Polaków. Twoja opinia jest dla nas bezcenna!

Źródło: 9to5google, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: X, AsianGeekSquad / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw