Trzy smartfony ułożone jeden na drugim, leżące na laptopie.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Wygraj 1000 zł na zakupy. Prosty konkurs dla fanów elektroniki

2 minuty czytania
Komentarze

Fani elektroniki i sprzętów powinni zainteresować się konkursem, który może przynieść im wygraną w postaci bonu o wartości 1000 zł na zakupy sprzętu elektronicznego. To jedna z nagród, ponieważ wygrać można także i bon o wartości 500 złotych. Zasady uczestnictwa są wyjątkowo proste, więc tak naprawdę każdy ma szansę na to, by wygrać.

Konkurs dla fanów elektroniki. 1000 zł na zakupy

Grafika reklamująca konkurs Komputronik z napisem "Zrecenzuj dowolny sprzęt z oferty Komputronik i wygraj voucher na 1000 lub 500 zł!" oraz informacją "Masz czas do 30.06.".
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Szukając sposobów na to, jak oszczędzić przy zakupach nowego sprzętu, warto przeglądać organizowane przez sklepy wydarzenia. Zazwyczaj jest w nich do wygrania jakiś konkretny sprzęt, czyli np. telefon z dobrym aparatem czy 55-calowy telewizor. Jednak dla osób, które mają już upatrzone jakieś urządzenie, dobrym pomysłem może być wzięcie udziału w konkursie, gdzie do wygrania są bony o wartości 1000 i 500 złotych.

Osoba siedząca na kanapie, trzymająca smartfon.
Fot. PeopleImages.com – Yuri A. / Shutterstock

Te zrealizować będzie można w sklepie Komputronik, a to oznacza, że np. nasz nowy, upatrzony smartfon będzie o 1000 złotych tańszy. To może być nawet połowa wartości urządzenia, jeżeli szukamy sprzętu do 2 tysięcy złotych.

Jak wziąć udział?

Napisz recenzję dowolnego sprzętu z Komputronik i zgarnij voucher na 1000 zł!
Fot. Komputronik / materiały prasowe

Zasady udziału są proste, ale wymagają od nas posiadania konta na portalu Facebook oraz dołączenia do grupy Komputronicy. Chcąc wziąć udział, musimy na grupie Komputronicy zamieścić recenzję dowolnego sprzętu elektronicznego, który znajduje się w ofercie sklepu, a następnie wskazać ten produkt oraz dodać oznaczenie #RECKA.

Jak więc widać, zasady są proste i wcale nie musimy być specjalistami, by zawalczyć o nagrody. Recenzje można dodawać do 30 czerwca 2024 roku, a każdy może dodać ich wiele – nie trzeba ograniczać się do jednej. Warto także zapoznać się z samym regulaminem i potem już stawać do walki. Dla utrwalenia prezentujemy zasady uczestnictwa w punktach:

  1. Bądź członkiem grupy Komputronicy na Facebooku lub do niej dołącz;
  2. Opublikuj recenzję dowolnego sprzętu dostępnego w ofercie sklepu Komputronik;
  3. Dodaj do wpisu #RECKA;
  4. Wskaż konkretny produkt, który recenzujesz.

Przeczytałeś wszystko? To wspaniale! Dziękujemy! Teraz prosimy cię o poświęcenie jeszcze 10 sekund na wypełnienie krótkiej ankiety. Twoja pomoc jest dla nas nieoceniona, ponieważ sprawdzamy preferencje Polaków w zakresie pracy z domu.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: New Africa / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw