Polsat Soundbox 4K na tle kolorowych fal.
LINKI AFILIACYJNE

Polsat Soundbox 4K to dekoder, jakiego do tej pory jeszcze nie widzieliście. Będzie hitem

2 minuty czytania
Komentarze

Co wyjdzie z połączenie klasycznego dekodera z… soundbarem? Na tak postawione pytanie odpowiada Polsat, który wprowadził do swojej oferty Soundbox 4K z czterema głośnikami zaprojektowanymi przez firmę Bang & Olufsen.

Polsat Soundbox 4K – tego jeszcze nie było

Wnętrze rozwiniętego urządzenia elektronicznego z widocznymi komponentami: obudowa, głośniki, płyta główna, przetwornik i inne elementy.
Fot. Polsat / materiały prasowe

Od niedawna w ofercie Polsatu znajdziecie nowy sprzęt, który z pewnością przyciągnie uwagę klientów, stawiających na dobre audio podczas oglądania filmów, seriali czy wydarzeń sportowych. Mowa tu o hybrydzie dekodera z soundbarem w postaci Soundboxa 4K.

Omawiany właśnie model może pochwalić się aż czterema głośnikami zaprojektowanymi przez firmę Bang & Olufsen. Dodatkowo urządzenie wykorzystuje technologię Dolby Atmos, więc wszyscy audiofile powinni być zadowoleni z jakości dźwięku oferowanego przez Soundboxa 4K.

Prezentacja urządzenia Soundbox 4K

Nowatorski sprzęt możecie dorwać między innymi w klasycznej ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV za 30 złotych miesięcznie. Osoby zainteresowane poszczególnymi pakietami odsyłamy do oficjalnej strony Polsatu.

Co potrafi ten filigranowy dekoder soundbar?

Polsat. Pomieszczenie z drewnianą ławką i metalowym stelażem, na której znajduje się roślina doniczkowa, głośnik oraz stos książek; obok pomarańczowa pufa i dywan w sześciokąty.
Fot. Polsat / materiały prasowe

Oczywiście Soundbox 4K nie ogranicza się tylko do funkcji dekodera oraz czterech głośników. Ten sprzęt ma do zaoferowania znacznie więcej, a jego najważniejsze cechy znajdziecie poniżej:

  • 4 głośniki Bang & Olufsen z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos;
  • obraz w jakości 4K (obsługa HDR10);
  • pilot Bluetooth (obsługuje funkcje głosowe);
  • opcja strumieniowania obrazu i dźwięku z innych urządzeń (Chromecast);
  • system operacyjny Android TV (dostęp do aplikacji Disney+, HBO Max, YouTune, Amazon Prime Video itd.);
  • standard Wi-Fi 6

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Jak sami widzicie, omawiane dziś urządzenie potrafi naprawdę wiele, jednak aby wyciągnąć z niego maksimum możliwości, warto wyposażyć się w dobry telewizor. W związku z tym już teraz odsyłam was do naszego zestawienia z najlepszymi TV 65 cali.

Dziękujemy, że dotarłeś do końca materiału. Zbieramy właśnie dane pośród naszych czytelników dotyczące ich podejścia do zarobków programistów. Jeżeli masz dodatkowe 10 sekund – będziemy wdzięczni, jeśli odpowiesz na poniższe pytanie.

Źródło: Informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Polsat / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw