Smartwatch Samsung Galaxy Watch7 Ultra z okrągłym wyświetlaczem, biały pasek z Wear OS 5
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Tak ma wyglądać Samsung Galaxy Watch7 Ultra. Nie każdemu się spodoba…

3 minuty czytania
Komentarze

Wygląda na to, że poznaliśmy wygląd smartwatcha Samsung Galaxy Watch7 Ultra. Choć dalej spoglądamy na rendery, a nie faktyczne zdjęcia produktowe, to w przypadku przecieków od OnLeaks, te zazwyczaj się sprawdzają. Latem tego roku nowe smartwatche od Samsunga powinny pojawić się na rynku, a teraz możemy z bliska przyjrzeć się jednemu z nich.

Wygląd Samsung Galaxy Watch7 Ultra

Render Samsung Galaxy Watch7 Ultra. Trzy okrągłe smartwatche na czarnym tle, każdy z białą tarczą zegarka cyfrowego i czarnym paskiem (środkowy z białym paskiem).
Fot: OnLeaks x Smartprix / zrzut ekranu

Ostatnio do sieci przedostały się informacje o tym, ile ma kosztować Samsung Galaxy Ring, czyli inteligentny pierścień. Ten powinniśmy zobaczyć na najbliższym Galaxy Unpacked, ale i tam również spodziewamy się kolejnych smartwatchy producenta. W sieci udostępniono właśnie to, jak ma prezentować się najpotężniejsza z wersji zegarka, czyli Samsung Galaxy Watch7 Ultra. Zaznaczamy jednak, że to niepotwierdzone informacje, więc w kwestii wyglądu smartwatcha trochę może się jeszcze zmienić.

Pierwsze skojarzenie może być z Apple Watch Ultra, ponieważ Samsung zdecydował się na bardziej kanciaste kształty. Dalej jednak sam wyświetlacz urządzenia ma być okrągły, więc fani marki nie powinni mieć powodów do narzekań. Od jakiegoś czasu mówiło się już o tym, że nowe smartwatche Samsunga będą miały inny design i jak widać, słowa dotrzymano. Wokół samego ekranu będzie znajdował się także obrotowy pierścień, który posłuży do poruszania się po menu zegarka.

Co wiemy o Galaxy Watch7 Ultra?

Czarny smartwatch Samsung Galaxy Watch7 Ultra z silikonowym paskiem, widok z przodu i z tyłu.
Fot/ OnLeaks x Smartprix / zrzut ekranu

Odświeżony wygląd Samsung Galaxy Watch7 Ultra sprawi, że sam sprzęt będzie odrobinę większy, niż obecna generacja. Wymiary nowego smartwatcha mają wynosić 47×47,4×16,4 mm. Największa zmiana będzie zauważalna w grubości urządzenia, ponieważ Galaxy Watch6 Classic miał 10,9 mm, więc zmiana nie każdemu może pasować.

Procesorem powinien zostać układ Exynos W1000, stworzony w technologii 3 nm drugiej generacji. To ma przełożyć się na wydajność większą o około 30 procent, a pod względem wydajności energetycznej nawet o 50 procent. Zegarek ma być także wyposażony w 32 GB pamięci i wspierać ładowanie do 15 W.

Inteligentne zegarki Samsunga często wymieniane są jako jedne z najlepszych smartwatchy na rynku i niewykluczone, że nowa generacja także na to miano zasłuży. Spodziewamy się, że pojawią się przynajmniej trzy różne wersje zegarków, ale o tym przekonamy się na początku lipca. Wtedy najprawdopodobniej odbędzie się kolejne Galaxy Unpacked.

Czy interesuje cię temat wynagrodzeń programistów? Wypełnij krótką ankietę (zajmie Ci to tylko 10 sekund!), aby podzielić się z nami swoją opinią. Twoje odpowiedzi pomogą nam kształtować przyszłe treści na ten temat.

Źródło: Smartprix. Zdjęcie otwierające: OnLeaks x Smartprix / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw