Smartwatch Huawei Watch z metalową bransoletą, czarnym skórzanym notesem, piórem i pilotem do telewizora na stole.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Huawei Watch 4 Pro Space Edition i promocje, które mogą mocno obniżyć jego cenę

3 minuty czytania
Komentarze

Dlaczego Huawei Watch 4 Pro Space Edition zasługuje na waszą uwagę? To piękny, dopracowany w najmniejszych szczegółach smartwatch, który zainspirowany jest technologiami kosmicznymi. Zadebiutował na polskim rynku w maju 2024 roku i pokazał, że Huawei w kwestii urządzeń wearable nie ma sobie równych. Sprawdźcie, jakie opisywany smartwatch ma parametry i dlaczego warto go kupić. Zwłaszcza teraz, gdy cena jest nieco niższa.

Zegarek Huawei na ręce osoby, z wyświetlaczem pokazującym godzinę i grafikę kosmiczną, w tle czerwone tło przypominające kosmos.
Fot. Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Parametry Huawei Watch 4 Pro Space Edition

Wygląd i jakość wykonania to elementy, na które nie da się nie zwrócić uwagi. W budowie zegarka Huawei zastosował stop tytanu TC4 (zarówno koperta, jak i bransoleta), który dodatkowo został pokryty powłoką DLC (Diamond-like carbon), stosowaną w przemyśle militarnym. Sprawia, że akcesorium jest bardziej odporne na zarysowania.

Smartwatch dostał piękny ekran o przekątnej 1,5 cala i rozdzielczości 466 × 466 pikseli. Wyświetlacz chroni sferyczne szkło szafirowe. Smartwatch może pochwalić się standardem szczelności 5 atm i zgodnością z normą EN 13319 dla sprzętu do nurkowania.

Nie tylko wygląd… Jak smartwatch dba o zdrowie

Huawei Watch 4 Pro Space Edition to także zegarek, który znakomicie pozwoli zadbać o zdrowie. Przede wszystkim może mierzyć najważniejsze parametry organizmu przez całą dobę jak tętno i saturacja krwi. Monitorowany jest też sen i stres, a u kobiet dodatkowo cykl menstruacyjny. Huawei Watch 4 Pro Space Edition dostał też zaawansowane czujniki do badania układu krwionośnego. Dzięki nim może przeprowadzić badanie EKG czy wykryć sztywność tętnic. Ponadto jest w stanie przeprowadzić ocenę zdolności oddechowej i wykryć bezdech senny.

Smartwatch trzymany w dłoni, wyświetlający dane zdrowotne: poziom SpO2 97%, stres 36, temperatura skóry 32,9°C.
Fot. Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Nie zapomnijmy o ponad 100 aktywnościach, które zegarek może monitorować. Od najbardziej popularnych jak marsz, bieganie czy jazda na rowerze, po bardziej egzotyczne i nietypowe. W trybie standardowym zegarek ma działać nawet 4,5 dnia, natomiast w trybie ultrabaterii (bez łączności Wi-Fi i eSIM) nawet 21 dni. Pełne naładowanie ogniwa zajmuje 90 minut.

Cena Huawei Watch 4 Pro Space Edition

Jeden z naszych redaktorów miał okazję korzystać z zegarka Huawei Watch 4 Pro Space Edition. Napisał, że jest to:

[…] urządzenie, którego użytkowanie było bardzo przyjemne. Sprzęt oferuje świetny design i rewelacyjną jakość wykonania. Jasny i ostry ekran oferuje świetną widoczność w słońcu. Z kolei pomiar 8 parametrów i zaawansowany monitoring aktywności sprawiają, że jest to po prostu kompletny sprzęt.

Krzysztof Wilamowski / Android.com.pl

Tym bardziej warto zarekomendować jego zakup. Niestety cena nie należy do najniższych. Huawei ustalił ją na poziomie 2799 złotych. Tanio nie jest, ale niewątpliwie jest to też jeden z najlepszych inteligentnych zegarków na rynku.

Dlatego tym bardziej cieszy, że wciąż trwają promocje, które pozwalają opisywany model kupić nieco taniej. W tym przypadku jest to obniżka o 200 złotych, ale można też skorzystać z dodatkowych promocji, jak „Odbierz 100 zł za każdy wydany 1000 zł” lub „Wymień stary na NOWY”, które pozwolą dodatkowo obniżyć cenę smartwatcha.

Zbieramy dane od naszych czytelników, aby lepiej zrozumieć ich poglądy na wynagrodzenia programistów. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Poświęć 10 sekund, aby odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Źródło: Komputronik. Zdjęcie otwierające: Jolanta Szczepaniak / Android.com.pl

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw