Nowoczesny budynek biurowy z dużym logo 5G w T-Mobile na pierwszym planie, otoczony zielenią, pod błękitnym niebem.

T-Mobile odlicza dni do premiery. Nadchodzi nowa generacja smartfonów T Phone 5G

3 minuty czytania
Komentarze

T-Mobile odlicza dni do premiery najnowszych firmowych telefonów. Operator wprowadza na rynek nową generację smartfonów T Phone 5G: T Phone 2 5G i T Phone 2 Pro 5G. Nowe modele zaoferują jeszcze więcej mocy, lepsze aparaty i funkcje sztucznej inteligencji, a także będą bardziej przyjazne dla środowiska. Oto co o nich wiemy.

Strona t-mobile. Premiera nowego T Phone 2 & T Phone 2 Pro. nowa odsłona serii T Phone 5G
Fot. T-Mobile / zrzut ekranu

Premiera nowych urządzeń

Od 23 maja w salonach T-Mobile dostępne będą nowe, odświeżone wersje smartfonów T Phone: T Phone 2 5G i T Phone 2 Pro 5G. Jak zapewnia operator, będą one jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze, jeszcze wydajniejsze, ale jak zawsze na każdą kieszeń.

Seria T Phone 2 5G poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Nowa odsłona telefonów od T-Mobile została zmodyfikowana w taki sposób, by dotrzymać tempa użytkownikom, niezależnie od ich stylu życia.

T-Mobile, komunikat prasowy

Nowości w magentowych telefonach

Smartfony, w stosunku do modeli pierwszej generacji, dostały nowszy, mocniejszy procesor, Snapdragon 6 Gen 1. Ma on zapewnić on doskonałą jakość wrażeń – zarówno podczas połączeń wideo, streamingu, jak i gier mobilnych. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji 6 GB (T Phone 2 5G) lub 8 GB (T Phone 2 Pro 5G) pamięci RAM. 

T Phone 2 5G wyposażony jest więc w potrójny aparat z obiektywem głównym 50 MP oraz przedni aparat o rozdzielczości 8 MP, a także elektroniczną stabilizację obrazu. W T Phone 2 Pro 5G znalazł się poczwórny aparat z obiektywem głównym 50 MP i OIS oraz 16-megapikselowy aparat do selfie.

Telefony T-Mobile 5G z hasłem #GREEN MAGENTA, zmniejszona emisja CO2, zrównoważona produkcja.
Fot. PAP / materiały prasowe

Poprawione zostały także parametry ekranów. W podstawowym modelu T Phone 2 5G znalazł się wyświetlacz mierzący 6,6 cali, z rozdzielczością FHD+ i odświeżaniem 120 Hz. Z kolei wariant Pro oferuje ekran AMOLED mierzący 6,8 cala oraz taką samą rozdzielczość i częstotliwość odświeżania. Zwiększyła się też pojemność baterii w T Phone 2 5G (do 5000 mAh), a w modelu Pro zapewniono ładowanie z mocą 25 W oraz ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W.

Smartfony ekologiczne i zrównoważone

Smartfony od T-Mobile powstały w zrównoważony sposób, wyznaczając standardy ekologicznej produkcji w świecie technologii. Oba modele uzyskały doskonałe wyniki w rankingu Eco Rating, znajdując się w czołówce stawki z wynikami 88/100 dla T Phone 2 5G i 84/100 dla T Phone 2 Pro 5G. 

Ponadto oba modele są oznaczone etykietą „Green Magenta” od Deutsche Telekom. Oznaczenie przyznawane jest produktom, które powstają w zrównoważony sposób, przy odpowiedzialnym wykorzystaniu zasobów.

Specyfikacja i ceny smartfonów nowej odsłony T Phone 5G

Oto specyfikacje nowych modeli, które wkrótce będziecie mogli kupić w T-Mobile:

Fot. PAP / materiały prasowe

T Phone 2 5G dostępny będzie w cenie 999 zł, a T Phone 2 Pro 5G za 1499 zł. Wraz ze smartfonami klient otrzyma komplet akcesoriów, wśród których znajdzie: ładowarkę 33 W, etui silikonowe, szkło ochronne, a do tego prezent – słuchawki TWE220. Nowe urządzenia zakupić będzie można zarówno w ofertach abonamentowych, jak i samodzielnie.

Co ciekawe, nowe modele T Phone 2 5G będą dostępne od 23 maja aż na dziesięciu rynkach europejskich: w Austrii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Niemczech, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji, Węgrzech i oczywiście Polsce. Smartfony trafią także na rynek amerykański pod marką REVVL.

Źródło: T-Mobile, PAP. Zdjęcie otwierające: grandwarszawski / Depositphotos

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw