Składany smartfon motorola razr 50 ultra na jasnym, czerwonym tle
LINKI AFILIACYJNE

Motorola razr 50 i razr 50 ultra na renderach. Poznaliśmy wygląd składanych smartfonów

2 minuty czytania
Komentarze

Do sieci trafiły właśnie rendery nadchodzących smartfonów Motorola razr 50 i razr 50 ultra. Urządzenia zmienią się względem aktualnej generacji, chociaż nie ma tu mowy o rewolucji.

Wycieka wygląd Motorola razr 50 i razr 50 ultra

Składany smartfon motorola razr 50 ultra na białym tle
Fot. X, evleaks / zrzut ekranu

Niedawno pisaliśmy o problemach Motoroli w Niemczech, natomiast producent nie zwalnia. Niezawodny informator Evan Blass znany też jako evleaks podzielił się wyglądem nadchodzących składanych smartfonów Motorola razr 50 i razr 50 ultra. Przede wszystkim uwagę zwracają ciekawe wersje kolorystyczne. Niektóre wersje zaoferują też wykończenie z wegańskiej skóry.

Składany smartfon motorola razr 50 ultra na białym tle
Fot. X, evleaks / zrzut ekranu

Sama bryła względem poprzedniej generacji mocno się nie różni, a najbardziej zmieniła się część, na której można dostrzec obiektywy aparatów. Motorola razr 50 przez zauważalnie powiększony ekran wygląda jak wcześniejszy model razr 40 ultra. Z kolei topowa nowość oferuje wyświetlacz rozciągnięty do każdej z krawędzi. Nadchodzące urządzenia wyglądają zdecydowanie nowocześniej niż seria razr 40.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo.

Wyposażenie nadchodzących smartfonów

Składany smartfon Motorola Razr 50 w kolorach beżu i brązu, z wyświetlaczem przednim i dwoma aparatami fotograficznymi.
Fot. X, evleaks / zrzut ekranu

Motorola razr 50 ma być wyposażona w wewnętrzny wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,9 cala i rozdzielczości 2640 x 1080 pikseli z odświeżaniem 120 Hz. Zewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 3,63 cala również ma wykorzystać technologię pOLED. Sercem urządzenia powinien być procesor MediaTek Dimensity 7300X 5G, wspierany przez 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Aparat główny to podwójna konfiguracja z 50-megapikselowym sensorem głównym oraz 13-megapikselowym ultraszerokokątnym, a do selfie służyć będzie 13-megapikselowa kamera.

Z kolei razr 50 Ultra ma zaoferować większy zewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 4 cale oraz wewnętrzny ekran o tych samych parametrach co podstawowy model, ale z odświeżaniem 165 Hz. Aparat główny ma oferować z 50-megapikselowy sensor główny oraz 50-megapikselowy teleobiektyw 2x. Do selfie posłuży 32-megapikselowa kamera przednia. Model Ultra będzie napędzany przez najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, wspierany przez 12 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Poprzednia seria debiutowała w styczniu 2024 roku, natomiast mówi się, że najnowsze smartfony Motorola razr 50 i razr 50 ultra mogą zostać zaprezentowane w czerwcu lub lipcu 2024 roku. Seria razr 40 to świetne, małe telefony. Urządzenia kupisz u naszego partnera.

Źródło: PhoneArena, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: X, evleaks / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw