Aplikacja mobilna Żappka z różnymi ofertami promocyjnymi i nagrodami dla użytkowników.
LINKI AFILIACYJNE

Żappka z nową funkcją. Z aplikacją będziesz mógł robić więcej

3 minuty czytania
Komentarze

Żappka, czyli aplikacja mobilna sieci Żabka, doczeka się niebawem nowej funkcji. Firma poinformowała bowiem, że nawiązała współpracę z mPay. Co to oznacza dla klientów obu firm? To, że w Żappce pojawi się nowość z portfolio mPay. Wśród usług tej firmy znajdziemy m.in. możliwość opłat na autostradach, ale i zakupów biletów miejskich.

Żappka z nową funkcją od mPay

Żabka sklep logo zakupy
Fot. Wikimedia commons / CC 4.0

Aplikacja od Żabki potrafi już naprawdę wiele i nie jest to tylko rozwiązanie do zbierania punktów lojalnościowych. W aplikacji znajdziemy różnego rodzaju subskrypcje (m.in. na kawę w sieci sklepów), możliwość śledzenia przesyłek i w końcu płatności Żabka Pay. Niedługo jednak samą aplikację czeka trochę zmian. Informowaliśmy już o tym, że w połowie czerwca tego roku niektóre funkcje zostaną wyłączone w aplikacji Żabki, a może być to spowodowane po części ogłoszeniem nowej współpracy z mPay.

Współpraca z Żabką jest dowodem na to, że rynek ma ogromny potencjał. Jeszcze do niedawna niektóre mechanizmy były zamknięte w dedykowanych aplikacjach, a teraz widzimy, że dostęp do nich staje się coraz szerszy. To krok, który stworzy zarówno Żabce, jak i mPay jeszcze większe perspektywy dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że w przyszłości znajdziemy więcej możliwości do realizacji wspólnych działań.

Andrzej Basiak, CEO mPay S.A., informacja prasowa

Co nowego w aplikacji Żabki?

Zdjęcie do artykułu o aplikacji Żappka i nowych funkcjach od mPay. Przechodnie w masce ochronnej przechodzą obok sklepu żabka z widocznym oznakowaniem sklepu Żabka otwartego 24/7.
Fot. Żabka / materiały prasowe

Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej funkcjonalności, która trafi z mPay do Żappki. Wiadomo, że zostanie udostępnione jedno API, pozwalające na wprowadzenie nowości, ale obie firmy nie zdecydowały się jeszcze na podanie publicznie, o co może chodzić.

Korzyści aplikacji Żappka: nagrody za żappsy, promocje tylko dla Ciebie, wyzwania, Twoje Żabu, subskrypcje, dostęp do usług Żabki; Żappka w liczbach: 7 mln aktywnych użytkowników, 500 000+ odwiedzin Żappki dziennie, 400+ produktów dostępnych w programie lojalnościowym.
Grafika pokazująca korzyści w aplikacji mobilnej od sieci sklepów Żabka. Fot. Żabka / zrzut ekranu

Patrząc na portfolio mPay możemy jedynie przypuszczać, że może chodzić o możliwość zakupów biletów komunikacji miejskiej z poziomu Żappki lub też o wprowadzenie doładowań. Za wcześnie jeszcze jednak na to, by potwierdzić którąkolwiek z naszych hipotez.

Cieszymy się z perspektywy realizacji wspólnego projektu z mPay, dzięki któremu w przyszłości jeszcze bardziej rozszerzymy zakres usług dostępnych w Żappce. Stale pracujemy nad wdrażaniem innowacji i ulepszeń Żappki, tak aby jeszcze lepiej służyła naszym klientom i spełniała ich codzienne potrzeby. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli podzielić się z nimi szczegółowo efektami tej współpracy.

Wojciech Krok, Członek Zarządu Grupy Żabka, Dyrektor Zarządzający Żabka Future, informacja prasowa

Biorąc pod uwagę to, że z aplikacji Żabki korzysta ponad 7 milionów osób, takie połączenie może być naprawdę interesujące. Szczególnie że wystarczy telefon do 500 złotych, by w miarę komfortowo korzystać z jej możliwości.

Zbieramy dane od naszych czytelników, aby lepiej zrozumieć ich poglądy na wynagrodzenia programistów. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Poświęć 10 sekund, aby odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Źródło: informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: Żabka / zrzut ekranu

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw