Osoba trzymająca srebrny smartfon z logo Apple na tle błękitnego nieba.
LINKI AFILIACYJNE

iPhone 17 Slim może wprowadzić rewolucyjne zmiany. Apple ma ciekawy pomysł

2 minuty czytania
Komentarze

Aktualnie większość fanów marki Apple czeka na premierę iPhone’a opatrzonego numerem szesnaście. Niemniej na horyzoncie już majaczy iPhone 17, który może okazać się rewolucyjny dla całej serii smartfonów od kalifornijskiej firmy.

iPhone 17 Slim okaże się rewolucyjny? Wszystko na to wskazuje!

iPhone 17 Slim. Telefon położony na refleksyjnej powierzchni z wyświetlanym logiem systemu iOS 18 na tle oświetlonym nasyconymi kolorami.
Fot. QubixStudio / Shutterstock

Różnego rodzaju wycieki dotyczące iPhone’a 16 oraz jego możliwości sprawiły, że duża część fanów marki Apple zaczęła już przyglądać się możliwościom smartfona iPhone 17. Przypomnijmy, że „szesnastka” zadebiutuje najprawdopodobniej w okolicach września i października tego roku, a na premierę „siedemnastki” poczekamy przynajmniej do roku 2025.

W związku z tym wszelkie informacje dotyczące iPhone’a 17 warto brać z przymrużeniem oka. Niemniej popularny serwis MacRumors już teraz zdradza, że model iPhone 17 Slim, który w założeniu ma być odchudzoną wersją nowego smartfona od Apple, będzie również rewolucyjny pod względem swojej budowy.

Okazuje się, że „chudy” iPhone 17 przeniesie tyle aparaty do swojej środkowej strefy. Jest to o tyle ciekawe, ponieważ smartfony od Apple praktycznie od zawsze umieszczały obiektyw lub obiektywy w lewym górnym roku „plecków” urządzenia. Co więcej, iPhone 17 Slim ma być sprzedawany w podobnej cenie co wersja Pro Max, a jego możliwości wesprze układ A19.

Co wiemy o smartfonie iPhone 17?

Cztery iPhone'y w różnych kolorach na wystawie w sklepie.
Fot. aappp / Shutterstock

Bez wątpienia iPhone 17 momentalnie wedrze się do naszego rankingu najlepszych smartfonów, jednak co wiemy o poszczególnych wersjach tego urządzenia? Przypomnijmy, że jego premiera dopiero w roku 2025, więc duża część z poniższych informacji może ostatecznie minąć się z prawdą.

  • Wersja Pro będzie wyposażony w funkcję Dynamic Island, zastępującą tradycyjny notch.
  • Zastosowana zostanie nowa technologia baterii, zapewniająca dłuższą żywotność na jednym ładowaniu.
  • Model w wersji Pro będzie napędzany przez najnowszy procesor z serii A, oferujący lepszą wydajność i efektywność energetyczną.
  • Nowoczesny design z wąskimi ramkami i eleganckim wyglądem.
  • Ulepszone aparaty fotograficzne zapewniające lepszą jakość zdjęć i filmów.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Ostatecznie wszystko wskazuje na to, że na kilka miesięcy przed premierą iPhone’a 16 to jego przyszła wersja, czyli „siedemnastka” bardziej zainteresowała fanów Apple. Niemniej jeszcze raz podkreślmy, że wciąż są to jedynie nieoficjalne doniesienia, jednak jak mawia klasyk „w każdej plotce tkwi ziarno prawdy”.

Źródło: MacRumors. Zdjęcie otwierające: Kicking Studio / Shutterstock

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw