Karta graficzna AMD RX 7700 XT Frostpunk 2 Limited Edition i akcesoria.
LINKI AFILIACYJNE

Potężna karta graficzna PURE AMD Radeon RX 7700 XT już za chwilę na rynku. W bonusie Frostpunk 2

3 minuty czytania
Komentarze

SAPPHIRE Technology we współpracy z 11 bit studios przedstawili kartę graficzną PURE AMD Radeon RX 7700 XT Frostpunk 2 Edition. Limitowany sprzęt trafi do sprzedaży już za kilka tygodni, a w zestawie poza samą jednostką otrzymamy także egzemplarz polskiej gry oraz kilka gadżetów z nią związanych.

PURE AMD Radeon RX 7700 XT w wersji Frostpunk 2

Baner reklamowy przedstawiający grę Frostpunk 2 i kartę graficzną AMD Radeon RX 7700 XT Sapphire Pure.
Fot. SAPPHIRE / materiały prasowe

Frostpunk 2 to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku – w szczególności wśród polskiej społeczności graczy. Przypomnijmy, że mroczna strategia ekonomiczna jest działem warszawskiego 11 bit studios. Kontynuacja ciepło przyjętego Frostpunka z 2018 roku zadebiutuje w wersji na pecety już 25 lipca.

W związku z tym SAPPHIRE Technology wraz z twórcami gry podjęli się wypuszczenia na rynek limitowanej wersji karty graficznej PURE AMD Radeon RX 7700 XT Frostpunk 2 Edition. Do zestawu, który trafi do sprzedaży w lipcu tego roku, wchodzą następujące dobra:

  • Kod na grę Frostpunk 2 w Edycji Deluxe;
  • Trzy emaliowane przypinki;
  • Trzy nakładki klawiszy klawiatury.
Karta graficzna AMD RX 7700 XT Frostpunk 2 Limited Edition i akcesoria.
Fot. SAPPHIRE / materiały prasowe

Przy okazji marka SAPPHIRE Technology podkreśliła, że kartę graficzną obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. W oficjalnej informacji prasowej wymieniono cechy całego zestawu:

  • Metalowy backlpate z motywem gry,
  • Logo SAPPHIRE z podświetleniem ARGB (domyślnie ustawione na kolor pomarańczowy),
  • Śnieżnobiała osłona układu chłodzenia;
  • Podwyższone zegary rdzenia względem konstrukcji referencyjnych – 2584 MHz Boost Clock;
  • 12 GB pamięci GDDR6 18 Gbps;
  • Cichy, autorski układ chłodzenia Tri-X z wentylatorami na podwójnych łożyskach kulkowych;
  • Opakowanie z motywem gry.

Dalsza część materiału znajduje się pod wideo

Nowy Frostpunk w drodze – co wiemy?

Nowa odsłona serii Frostpunk zadebiutuje 25 lipca 2024 roku. Polska gra od razu trafi do biblioteki usługi Game Pass, więc jeśli jesteście jej abonentami, już teraz możecie szykować się na mroźną przygodę.

Odkryj survivalową grę o społeczeństwie osadzoną 30 lat po tym, jak apokaliptyczna śnieżyca spustoszyła Ziemię, przekształcając nasz świat w surowe, lodowe pustkowie. We Frostpunk 2 stawisz czoła nowemu śmiertelnemu zagrożeniu – ludzkiej naturze i jej nienasyconemu pragnieniu władzy.

Opis gry (Steam)

Najnowszy Frostpunk jest również dostępny w wersji przedsprzedażowej między innymi na platformie Steam. Tam za jego podstawową edycję zapłacimy 159,99 zł. Tymczasem wersja Deluxe kosztuje 233,99 zł (rabat 10%).

Zwiastun gry Frostpunk 2.

Jeśli zainteresował was omawiany właśnie tytuł i jednocześnie poszukujecie dobrej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na zestaw od SAPPHIRE Technology. W końcu jest to jednostka, która bez problemu poradzi sobie także z nadchodzącymi grami. Skoro już przy nich jesteśmy, możliwe, że chętnie przeczytacie także naszą serię tekstów dotyczących przyszłości gamingu. Mowa tu o kodach do GTA VIkodach do Wiedźmina 4 oraz kodach do The Sims 5.

Źródło: Informacja prasowa. Zdjęcie otwierające: SAPPHIRE / materiały prasowe

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw